TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sierd de Vos wordt de komende weken het vaste geluid van Ziggo Sport en zal de wedstrijden van het Nederlands elftal aan elkaar praten.
Of het Nederlands elftal de finale haalt of niet, de commentator neemt op zondag 18 december ook de finale voor zijn rekening.
Lees hier alles over het WK voetbal 2022 in Qatar
Ziggo Sport laat weten dat met het binnenhalen van Sierd de Vos Nederlandse voetballiefhebbers nu voor het eerst de wedstrijdbeelden op tv kunnen koppelen aan het audiocommentaar van Sierd.
Daarvoor zet Ziggo Sport de Grand Prix Radio-app van Ziggo Sport-collega Olav Mol in. Via de app is het namelijk mogelijk om het commentaar van Sierd te synchroniseren met het beeld van de televisie.
De eerste wedstrijd van Oranje staat maandag 21 november om 17:00 uur op het programma. De uitzending op de app begint om 16:30 uur met een voorbeschouwing. Deze nemen Ziggo Sport-gezichten Bas van Veenendaal en Jan van Halst voor hun rekening. Direct na de wedstrijd komen zij ook met een analyse.
Na de groepsfase zal Ziggo Sport-commentator Wytse van der Goot ook andere aansprekende WK-wedstrijden verslaan via de Grand Prix Radio-app.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer