TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sierd de Vos wordt de komende weken het vaste geluid van Ziggo Sport en zal de wedstrijden van het Nederlands elftal aan elkaar praten.
Of het Nederlands elftal de finale haalt of niet, de commentator neemt op zondag 18 december ook de finale voor zijn rekening.
Lees hier alles over het WK voetbal 2022 in Qatar
Ziggo Sport laat weten dat met het binnenhalen van Sierd de Vos Nederlandse voetballiefhebbers nu voor het eerst de wedstrijdbeelden op tv kunnen koppelen aan het audiocommentaar van Sierd.
Daarvoor zet Ziggo Sport de Grand Prix Radio-app van Ziggo Sport-collega Olav Mol in. Via de app is het namelijk mogelijk om het commentaar van Sierd te synchroniseren met het beeld van de televisie.
De eerste wedstrijd van Oranje staat maandag 21 november om 17:00 uur op het programma. De uitzending op de app begint om 16:30 uur met een voorbeschouwing. Deze nemen Ziggo Sport-gezichten Bas van Veenendaal en Jan van Halst voor hun rekening. Direct na de wedstrijd komen zij ook met een analyse.
Na de groepsfase zal Ziggo Sport-commentator Wytse van der Goot ook andere aansprekende WK-wedstrijden verslaan via de Grand Prix Radio-app.
GTST-analyse seizoen 35: Het jubileumjaar dat een feestje der afwezigen werd
22:52Dit zijn de finalisten van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2025
16:10Irene Moors en Rob Verlinden reageren op overlijden klusjesman Nico
16:01Bij RTL Boulevard is het verboden om een korte broek te dragen
13:46Bezuinigingen: NOS verkoopt deel uitzendrechten WK voetbal 2026