TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Hassan ging natuurlijk ook deze keer voor goud, en ze had zoals gewoonlijk een machtige sprint in huis maar Faith Kipyegon en Beatrice Chebet gingen net even te snel. En dus dacht Hassan met brons naar huis te gaan, maar niet veel later maakte de organisatie bekend dat Kipyegon onderweg een duwtje had uitgedeeld en daarom uit de uitslag werd geschrapt.
Zo verliep de finish:
Beelden: HBO MAX/Eurosport
Kenia diende daarna een protest in tegen de diskwalificatie en een paar uur later werd dat gehonoreerd zodat Hassan alsnog genoegen moet nemen met een bronzen medaille.
Hassan komt deze Olympische Spelen nog twee keer in actie. Vrijdag loopt ze de 10.000 meter waarop ze meer kansen heeft dan op de 5.000. En zondag, op de laatste dag van de Spelen, doet ze mee aan de marathon.
Van oud liefje tot nieuw avontuur: Ingrid vindt liefde na B&B Vol Liefde
08:10De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance