TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede dag van de NK afstanden belooft een spannende te worden. Er staan drie afstanden op het programma en op twee daarvan is de concurrentie moordend. Zowel op de 3000 meter voor de vrouwen als de 1500 meter voor mannen is het lastig de winnaar te voorspellen.
Hoe anders is dat op de 500 meter voor vrouwen. De nationale titel op de kortste afstand gaat vrijwel zeker naar Femke Kok, tenzij een valpartij of valse start roet in het eten gooit. De regerend wereldkampioen miste de eerste seizoenshelft wegens een virusinfectie, maar liet vorige maand bij haar rentree in het wereldbekercircuit zien dat ze weer topfit is.
In Calgary sprintte ze naar de zege en bleef ze de andere Nederlandse deelnemers Dione Voskamp, Suzanne Schulting en Jutta Leerdam ruim voor.
De NK Afstanden zie je op zaterdag 15 februari 2025 vanaf 14:00 uur bij NOS op NPO 1.
Vanaf deze datum is Watch Your Back met Soy Kroon te zien op NPO Start
10:51Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort