TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het laatste onderdeel van dit wereldbekerseizoen is de mixed gender relay. Deze gemengde estafette werd vorig jaar geïntroduceerd en is nog geen onverdeeld succes. Wel is het voor het publiek een amusant schouwspel, vaak met chaotische taferelen.
Vier landenteams - bestaande uit een man en een vrouw - rijden tegen elkaar in een race over zes ronden. De vrouw start en rijdt de eerste ronde. Vervolgens komt de man voor twee ronden op het ijs, waarna de vrouw weer aflost. Zij rijdt ook twee keer in het rond en dan is laatste woord aan de man.
Namens Nederland namen Angel Daleman en Wesly Dijs dit seizoen de mixed gender relay op zich. In Nagano liepen zij tegen een diskwalificatie op, maar in Milwaukee namen ze revanche door te winnen. Kunnen ze dat opnieuw?
Sport - Schaatsen: World Cup Heerenveen met de mixed gender relay is op zondag 2 maart 2025 om 13:10 uur te zien op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'