TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het wereldbekerseizoen beleeft zijn grote finale in Heerenveen. Op de openingsdag in een ongetwijfeld uitverkocht Thialf, staan voor zowel de mannen als de vrouwen de 500 en de 1500 meter op het programma.
Het moet raar lopen als Jordan Stolz niet beide eindklassementen wint. De Amerikaan is ook dit seizoen immers weer een klasse apart, maar Jenning de Boo hijgt in zijn nek. Kan de Nederlander voor een verrassing zorgen?
Ook de strijd tussen de vrouwen is spannend. Op de 1500 meter leek Miho Takagi dit seizoen weer onverslaanbaar, maar Joy Beune bewees het tegendeel. De Nederlandse versloeg Takagi in Calgary. Het was de eerste nederlaag van de Japanse op de schaatsmijl in bijna twee jaar tijd.
Een week later in Milwaukee was Beune opnieuw sneller en legde daarmee de strijd om de lucratieve winst van het eindklassement weer helemaal open.
Sport - Schaatsen: World Cup Heerenveen is op vrijdag 28 februari 2025 om 18:55 uur te zien op NPO 1.
Dit zijn de kinderen uit Niet Klein te Krijgen seizoen 2
10:58Tycho is te zien in Over Mijn Lijk: 'Toen bleek dat het foute boel was'
10:33Terugkijken: Johan Derksen gaat los op de Meilandjes bij Vandaag Inside, 'Aandachtsziek'
09:18Sterren op het Doek 2025: deze acht BN'ers worden geportretteerd
07:00GTST Spoilers - maandag 20 t/m donderdag 23 oktober 2025