TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het wereldbekerseizoen beleeft zijn grote finale in Heerenveen. Op de openingsdag in een ongetwijfeld uitverkocht Thialf, staan voor zowel de mannen als de vrouwen de 500 en de 1500 meter op het programma.
Het moet raar lopen als Jordan Stolz niet beide eindklassementen wint. De Amerikaan is ook dit seizoen immers weer een klasse apart, maar Jenning de Boo hijgt in zijn nek. Kan de Nederlander voor een verrassing zorgen?
Ook de strijd tussen de vrouwen is spannend. Op de 1500 meter leek Miho Takagi dit seizoen weer onverslaanbaar, maar Joy Beune bewees het tegendeel. De Nederlandse versloeg Takagi in Calgary. Het was de eerste nederlaag van de Japanse op de schaatsmijl in bijna twee jaar tijd.
Een week later in Milwaukee was Beune opnieuw sneller en legde daarmee de strijd om de lucratieve winst van het eindklassement weer helemaal open.
Sport - Schaatsen: World Cup Heerenveen is op vrijdag 28 februari 2025 om 18:55 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3