TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Waar we in Thialf tijdens het NK Afstanden nog alle grote namen voorbij zagen komen is dat in Tomaszów Mazowiecki wel anders. Zo hebben bij de vrouwen Femke Kok, Jutta Leerdam, Angel Daleman, Antoinette Rijpma-de Jong en Joy Beune de vijfde World Cup aan zich voorbij te laten gaan. Bij de mannen ontbreken Jenning de Boo, Tim Prins, Beau Snellink en Chris Huizinga in de selectie.
Reden voor de afwezigheid van deze grote namen is dat ze allemaal de voorkeur geven aan een extra trainingsblok in Heerenveen, voordat ze in maart de mondiale afstandskampioenschappen in Hamar schaatsen. Hierdoor zien we een aantal verrassende namen en zelfs een paar debutanten terug tijdens de World Cup in Polen.
Chloé Hoogendoorn start vanavond bijvoorbeeld op de 1000 meter en langeafstandsspecialist Jasper Krommenhoek komt in actie op de 5000 m. Daarnaast komen de vrouwen op de 3000 m ook nog in actie vanavond en daar zien we in ieder geval Marijke Groenewoud terug.
Uiteraard komt Olympisch kampioen Kjeld Nuis ook in actie in Polen. Hij rijdt vanavond de 1000 m en later dit weekend de 1500 m. Hij hoopt natuurlijk het goud te behouden op 'zijn' afstand.
Sport - Schaatsen: World Cup Tomaszów Mazowiecki is op zaterdag 22 februari 2025 om 14:20 uur te zien op NPO 1.
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind