TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Volop finales met hopelijk Nederlandse deelnemers. De middag begint met kogelstoten. Jessica Schilder werd dit jaar Europees kampioen op dat onderdeel.
De zevenkamp eindigt met de 800 meter. Anouk Vetter zegde af voor de WK vanwege een gebrekkige voorbereiding. Sofie Dokter maakte juist veel indruk.
Op een prestigieus meerkamptoernooi in Götzis, Oostenrijk werd ze tweede met vier persoonlijke records. Eentje daarvan was op de 800 meter.
Op de 5000 meter kwalificeerden Maureen Koster en Diane van Es zich. Van Es maakte eerder dit jaar indruk met een Europees record op de 5000 meter op de weg. Dat record was in handen van Sifan Hassan. Die liep ook de kwalificatie-eis voor de 5000 meter, maar slaat de WK over. Zij koos voor de marathon van Sydney.
Niets missen? Het WK Atletiek Outdoor is op zaterdag 20 september 2025 om 12:00 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen