TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Om 1.00 Nederlandse tijd ging de marathon van start om de ergste hitte in Tokio te vermijden. Abdi Nageeye ontbrak, hij traint voor de marathon van New York. Jammer, de Nederlander presteerde eerder goed in Tokio. In 2021 won hij daar olympisch zilver.
Na de terugblik op de ochtenduren zijn er volop finales. Bij het polsstokhoogspringen is Armand Duplantis de favoriet. De Zweed verbrak dertien keer het wereldrecord dat nu op 6,29 meter staat. In Tokio kan hij voor de derde keer op rij wereldkampioen outdoor worden.
Nederland heeft ook een medaillekanshebber, Menno Vloon won op de afgelopen EK goud. Laatste onderdeel van de dag is de 100 meter horden met kansen voor Nadine Visser. De voormalig meerkampster schurkt al jaren tegen de wereldtop aan.
Sport: WK Atletiek Outdoor is op maandag 15 september 2025 om 14:05 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers