TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Stéphane Kox houdt het voor gezien bij Viaplay. Na een jaar stopt ze als Formule 1-pitreporter bij de Scandinavische streamingdienst.
De 29-jarige Eindhovense vertelt aan De Telegraaf dat ze zelf heeft besloten om haar contract niet te verlengen.
Een jaar geleden kwam het aanbod van Viaplay 'als een verrassing' voor Kox. "Ik was toen net met mijn master in rechten begonnen en racete zelf nog." Dat de streamingdienst tevreden was over haar werkzaamheden blijkt wel uit het feit dat ze graag met haar door wilden, maar de Formule 1-verslaggever bedankte daar vriendelijk voor. "Hoe leuk het afgelopen jaar ook was, heb ik gemerkt dat mijn ambitie toch ligt bij die rechtenstudie en het racen. Daar wil ik me weer op gaan focussen."
Bekijk ook: alles over de Formule 1
Viaplay moet dus op zoek naar een geschikte vervanger. Wie dat wordt is nog niet bekend. Ondertussen staat voor Kox de volgende uitdaging alweer op de planning; samen met haar vader - autocoureur Peter Kox - rijdt ze binnenkort de 24 Uur van Dubai.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'