TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanwege bezuinigingen komt de dagelijkse talkshow rondom de Olympische Spelen niet vanuit Italië, waar de Spelen plaatsvinden, maar vanuit Hilversum. In de kelder van het NOS-gebouw schuift presentatrice Dione de Graaff aan tafel met gasten om de dag te bespreken.
Er is op vrijag 6 februari 2026 al wel wat gesport, met name curling, het teamevent bij het kunstschaatsen, snowboarden en ijshockey, maar er zijn nog geen finales geweest waar medailles gewonnen kunnen worden.
In Studio Olimpico zoals het programma heet, kijkt men terug op de openingsceremonie vanuit het San Siro voetbalstadion. Ook is er een vooruitblik op de zaterdag met de 3000 meter schaatsen voor vrouwen. Jeroen Stekelenburg zit wel in Milaan en schakelt dagelijks met Hilversum om het laatste nieuws door te geven.
De eerste aflevering van Studio Olimpico zie je op vrijdag 6 februari 2026 om 22:30 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'