TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de interlandperiode zijn alle spelers weer terug bij hun clubs om de competitie te hervatten. Inmiddels is ook de zomerse transferperiode achter de rug en dus hoeven de clubs niet meer bang te zijn dat er nog spelers vertrekken.
Op deze zaterdag komt de volledige top 4 van vorig seizoen in actie. Het meest in het oog springende duel is dat tussen AZ en sc Heerenveen. Bij de Friezen staat dit seizoen Robin van Persie aan het roer en dat is zijn eerste serieuze klus als hoofdtrainer. De Alkmaarders deden afgelopen zomer een jasje uit met het vertrek van doelpuntenmachine Vangelis Pavlidis en hopen dit met aanwinst Troy Parrott op te vangen.
Verder speelt PSV tegen N.E.C., reist Feyenoord af naar Groningen en treft FC Twente in eigen huis PEC Zwolle.
De hoogtepunten zien? Kijk dan op zaterdag 14 september om 22:30 uur naar Studio Sport Eredivisie op NPO 1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond