TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In 2020 wisten wielervolgers het zeker: Wout van Aert zou zeker een keer de Ronde van Vlaanderen óf Parijs - Roubaix winnen. De toen jonge Vlaming reed samen met Mathieu van der Poel naar de finish, en werd geklopt door de Nederlander die hem de rest van zijn carrière zo vaak dwars zat.
Vijf jaar later heeft Van Aert zijn lievelingskoersen nog steeds niet gewonnen, door valpartijen, blessures, tegenstanders in topvorm of pure pech. Voor aanvang van dit seizoen was hij vastbesloten een einde te maken aan de zegedroogte in deze belangrijke koersen. “Als ik er een win, zou dat een droom zijn”, vertelt hij aan wielersite indeleiderstrui.nl. “Win ik ze allebei, dan neem ik de rest van het jaar vrij.” Vandaag heeft hij zijn eerste kans, in de Ronde van Vlaanderen.
Niets missen van de Ronde van Vlaanderen? Kijk dan op zondag 6 april 2025 vanaf 13:10 uur naar Studio Sport Live op NPO 1.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’