TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In 2020 wisten wielervolgers het zeker: Wout van Aert zou zeker een keer de Ronde van Vlaanderen óf Parijs - Roubaix winnen. De toen jonge Vlaming reed samen met Mathieu van der Poel naar de finish, en werd geklopt door de Nederlander die hem de rest van zijn carrière zo vaak dwars zat.
Vijf jaar later heeft Van Aert zijn lievelingskoersen nog steeds niet gewonnen, door valpartijen, blessures, tegenstanders in topvorm of pure pech. Voor aanvang van dit seizoen was hij vastbesloten een einde te maken aan de zegedroogte in deze belangrijke koersen. “Als ik er een win, zou dat een droom zijn”, vertelt hij aan wielersite indeleiderstrui.nl. “Win ik ze allebei, dan neem ik de rest van het jaar vrij.” Vandaag heeft hij zijn eerste kans, in de Ronde van Vlaanderen.
Niets missen van de Ronde van Vlaanderen? Kijk dan op zondag 6 april 2025 vanaf 13:10 uur naar Studio Sport Live op NPO 1.
Mark Schaaf volgt Pim Sedee op bij 112 Vandaag
10:48Jan Slagter gaat MAX Geheugentrainer weer presenteren
10:02Video: Merel Ek terug op de buis na verlof: ‘De bevalling duurde erg lang’
10:00Bert van der Veer: 'Daarom werd er in 1976 geen Gouden Televizier-Ring uitgereikt'
10:00Tina Nijkamp blikt vooruit op het nieuwe tv-seizoen: 'De Bondgenoten heeft bewezen van waarde te zijn'