TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Slowakije, de VS, Oezbekistan, Eritrea: de winnaars van Gent - Wevelgem van de afgelopen decennia vormen een internationaal gezelschap. De laatste Nederlandse winst is al weer even geleden: Gerrit Solleveld won de Vlaamse eendagskoers in 1989.
Vorig jaar leek Mathieu van der Poel hard op weg naar de winst, maar Mads Pedersen was hem net te snel af. Dit weekend een nieuwe kans, want er zijn enkele landgenoten die deze wedstrijd zomaar zouden kunnen winnen. Van der Poel bijvoorbeeld, maar ook Olav Kooij.
Deze sprinter kan een iets zwaarder parcours prima verteren, zo bewees hij eerder dit wielervoorjaar al in Kuurne - Brussel - Kuurne, een wedstrijd van vergelijkbare zwaarte. Met hulp van zijn beresterke Visma-ploeg zou hij in Wevelgem zomaar kunnen toeslaan.
Gent - Wevelgem zie je op zondag 30 maart 2025 vanaf 13:10 uur in Studio Sport LIVE.
Partnerbijdrage
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los