TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is het eerste weekend van april en dat betekent dat het tijd is voor ‘De Hoogmis’, zoals de Ronde van Vlaanderen ook wel wordt genoemd. Voor veel renners is het de belangrijkste koers van het jaar.
Voor het eerst sinds 2016 start het peloton in Brugge. Het startschot is op de Grote Markt, waarna de renners rustig de stad uit rijden: de wedstrijd begint pas echt als ze buiten de stadsmuren zijn.
De laatste drie edities haalde Mathieu van der Poel het podium, in 2020 en 2022 won hij. Daarmee is hij automatisch een van de favorieten voor deze 107e editie. Zijn belangrijkste uitdagers? Wout van Aert en Tadej Pogacar zijn van de partij en dromen al jaren van winnen in De Ronde. De vraag is hoe ze onder meer de Oude Kwaremont en de Paterberg verteren.
Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'