TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is het eerste weekend van april en dat betekent dat het tijd is voor ‘De Hoogmis’, zoals de Ronde van Vlaanderen ook wel wordt genoemd. Voor veel renners is het de belangrijkste koers van het jaar.
Voor het eerst sinds 2016 start het peloton in Brugge. Het startschot is op de Grote Markt, waarna de renners rustig de stad uit rijden: de wedstrijd begint pas echt als ze buiten de stadsmuren zijn.
De laatste drie edities haalde Mathieu van der Poel het podium, in 2020 en 2022 won hij. Daarmee is hij automatisch een van de favorieten voor deze 107e editie. Zijn belangrijkste uitdagers? Wout van Aert en Tadej Pogacar zijn van de partij en dromen al jaren van winnen in De Ronde. De vraag is hoe ze onder meer de Oude Kwaremont en de Paterberg verteren.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy