TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is het eerste weekend van april en dat betekent dat het tijd is voor ‘De Hoogmis’, zoals de Ronde van Vlaanderen ook wel wordt genoemd. Voor veel renners is het de belangrijkste koers van het jaar.
Voor het eerst sinds 2016 start het peloton in Brugge. Het startschot is op de Grote Markt, waarna de renners rustig de stad uit rijden: de wedstrijd begint pas echt als ze buiten de stadsmuren zijn.
De laatste drie edities haalde Mathieu van der Poel het podium, in 2020 en 2022 won hij. Daarmee is hij automatisch een van de favorieten voor deze 107e editie. Zijn belangrijkste uitdagers? Wout van Aert en Tadej Pogacar zijn van de partij en dromen al jaren van winnen in De Ronde. De vraag is hoe ze onder meer de Oude Kwaremont en de Paterberg verteren.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'