TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wout van Aert tegen Mathieu van der Poel: het is al jarenlang de grote tweekamp in het wielrennen. Tot frustratie van de Vlaming en zijn fans trekt Van der Poel meestal aan het langste eind, vooral wanneer de grote prijzen worden verdeeld. Zo was hij vorig voorjaar zijn eeuwige rivaal te snel af in Parijs-Roubaix en pakte onze landgenoot na een fenomenale race in Glasgow ook de wereldtitel.
In het veldrijden was het deze winter helemaal een treurige bedoening voor de Belgische Visma-renner. Van der Poel won op een na alle crosses waaraan ze beiden meededen.
Tijd voor revanche. Van Aert kondigde al aan dat hij van deze Ronde van Vlaanderen een hoofddoel heeft gemaakt. Het belooft een episch wielerduel te worden op de Vlaamse hellingen en kasseienstroken.
De Ronde van Vlaanderen vindt op zondag 31 maart vanaf 11:00 uur plaats en is te zien via NPO1 en via NOS.nl.
Vanavond op TV: Code of silence, RTL GP: Dakar, Trolls 3: Band Together
15:58GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv