TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde dag van het kwalificatietoernooi voor de wereldbekerwedstrijden verdelen de schaatsers de laatste startbewijzen. De mannen en vrouwen komen zowel op het langste onderdeel als een sprintonderdeel in de baan.
De schaatsmiddag begint met de 10.000 meter voor mannen. De nog maar 22-jarige Beau Snellink won vorig seizoen het gecombineerde wereldbekerklassement op de 5000 en 10.000 meter en sprak recent in het AD met veel vertrouwen over de prestaties die nog komen gaan. “Eigenlijk gaat alles gewoon volgens plan. Ik heb de beste zomer tot nu toe gedraaid en geen tegenslagjes gehad”, aldus Snellink.
Verder rijden de mannen de 1000 meter en strijden de vrouwen om een plek in het wereldbekertoernooi op de 5000 meter en eveneens de 1000 meter.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie