TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde dag van het kwalificatietoernooi voor de wereldbekerwedstrijden verdelen de schaatsers de laatste startbewijzen. De mannen en vrouwen komen zowel op het langste onderdeel als een sprintonderdeel in de baan.
De schaatsmiddag begint met de 10.000 meter voor mannen. De nog maar 22-jarige Beau Snellink won vorig seizoen het gecombineerde wereldbekerklassement op de 5000 en 10.000 meter en sprak recent in het AD met veel vertrouwen over de prestaties die nog komen gaan. “Eigenlijk gaat alles gewoon volgens plan. Ik heb de beste zomer tot nu toe gedraaid en geen tegenslagjes gehad”, aldus Snellink.
Verder rijden de mannen de 1000 meter en strijden de vrouwen om een plek in het wereldbekertoernooi op de 5000 meter en eveneens de 1000 meter.
Judith en Debbie zijn samen met hun mannen duidelijk de grote favorieten van kijkers B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
20:28Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start