TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde dag van het kwalificatietoernooi voor de wereldbekerwedstrijden verdelen de schaatsers de laatste startbewijzen. De mannen en vrouwen komen zowel op het langste onderdeel als een sprintonderdeel in de baan.
De schaatsmiddag begint met de 10.000 meter voor mannen. De nog maar 22-jarige Beau Snellink won vorig seizoen het gecombineerde wereldbekerklassement op de 5000 en 10.000 meter en sprak recent in het AD met veel vertrouwen over de prestaties die nog komen gaan. “Eigenlijk gaat alles gewoon volgens plan. Ik heb de beste zomer tot nu toe gedraaid en geen tegenslagjes gehad”, aldus Snellink.
Verder rijden de mannen de 1000 meter en strijden de vrouwen om een plek in het wereldbekertoernooi op de 5000 meter en eveneens de 1000 meter.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'