TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde dag van het kwalificatietoernooi voor de wereldbekerwedstrijden verdelen de schaatsers de laatste startbewijzen. De mannen en vrouwen komen zowel op het langste onderdeel als een sprintonderdeel in de baan.
De schaatsmiddag begint met de 10.000 meter voor mannen. De nog maar 22-jarige Beau Snellink won vorig seizoen het gecombineerde wereldbekerklassement op de 5000 en 10.000 meter en sprak recent in het AD met veel vertrouwen over de prestaties die nog komen gaan. “Eigenlijk gaat alles gewoon volgens plan. Ik heb de beste zomer tot nu toe gedraaid en geen tegenslagjes gehad”, aldus Snellink.
Verder rijden de mannen de 1000 meter en strijden de vrouwen om een plek in het wereldbekertoernooi op de 5000 meter en eveneens de 1000 meter.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster