TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde dag van het kwalificatietoernooi voor de wereldbekerwedstrijden verdelen de schaatsers de laatste startbewijzen. De mannen en vrouwen komen zowel op het langste onderdeel als een sprintonderdeel in de baan.
De schaatsmiddag begint met de 10.000 meter voor mannen. De nog maar 22-jarige Beau Snellink won vorig seizoen het gecombineerde wereldbekerklassement op de 5000 en 10.000 meter en sprak recent in het AD met veel vertrouwen over de prestaties die nog komen gaan. “Eigenlijk gaat alles gewoon volgens plan. Ik heb de beste zomer tot nu toe gedraaid en geen tegenslagjes gehad”, aldus Snellink.
Verder rijden de mannen de 1000 meter en strijden de vrouwen om een plek in het wereldbekertoernooi op de 5000 meter en eveneens de 1000 meter.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'