TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het peloton rijdt de laatste etappe van Parijs - Nice. Het is een rit van 118 kilometer waarin het vrijwel geen moment vlak is. De slotetappe telt vijf klimmen, waarvan twee van de eerste categorie.
De verwachting is dat een deel van de klassementsmannen een aanval plaatst op de laatste klim: de Col d’Èze. Deze is ongeveer zes kilometer lang en sommige delen stijgen met ruim 13 procent. Na deze col volgt het slotstuk: een lange afdaling met een vlak einde op de Promenade des Anglais in Nice.
Verder is er aandacht voor basketbal. In Zwolle neemt thuisploeg Landstede het in de finale van de beker op tegen ZZ Leiden. Paardrijden is er vanuit de Brabanthallen in Den Bosch. Op de laatste dag van The Dutch Masters zijn er diverse spring- en dressuurwedstrijden.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster