TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het peloton rijdt de laatste etappe van Parijs - Nice. Het is een rit van 118 kilometer waarin het vrijwel geen moment vlak is. De slotetappe telt vijf klimmen, waarvan twee van de eerste categorie.
De verwachting is dat een deel van de klassementsmannen een aanval plaatst op de laatste klim: de Col d’Èze. Deze is ongeveer zes kilometer lang en sommige delen stijgen met ruim 13 procent. Na deze col volgt het slotstuk: een lange afdaling met een vlak einde op de Promenade des Anglais in Nice.
Verder is er aandacht voor basketbal. In Zwolle neemt thuisploeg Landstede het in de finale van de beker op tegen ZZ Leiden. Paardrijden is er vanuit de Brabanthallen in Den Bosch. Op de laatste dag van The Dutch Masters zijn er diverse spring- en dressuurwedstrijden.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in