TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het peloton rijdt de laatste etappe van Parijs - Nice. Het is een rit van 118 kilometer waarin het vrijwel geen moment vlak is. De slotetappe telt vijf klimmen, waarvan twee van de eerste categorie.
De verwachting is dat een deel van de klassementsmannen een aanval plaatst op de laatste klim: de Col d’Èze. Deze is ongeveer zes kilometer lang en sommige delen stijgen met ruim 13 procent. Na deze col volgt het slotstuk: een lange afdaling met een vlak einde op de Promenade des Anglais in Nice.
Verder is er aandacht voor basketbal. In Zwolle neemt thuisploeg Landstede het in de finale van de beker op tegen ZZ Leiden. Paardrijden is er vanuit de Brabanthallen in Den Bosch. Op de laatste dag van The Dutch Masters zijn er diverse spring- en dressuurwedstrijden.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned