TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het peloton rijdt de laatste etappe van Parijs - Nice. Het is een rit van 118 kilometer waarin het vrijwel geen moment vlak is. De slotetappe telt vijf klimmen, waarvan twee van de eerste categorie.
De verwachting is dat een deel van de klassementsmannen een aanval plaatst op de laatste klim: de Col d’Èze. Deze is ongeveer zes kilometer lang en sommige delen stijgen met ruim 13 procent. Na deze col volgt het slotstuk: een lange afdaling met een vlak einde op de Promenade des Anglais in Nice.
Verder is er aandacht voor basketbal. In Zwolle neemt thuisploeg Landstede het in de finale van de beker op tegen ZZ Leiden. Paardrijden is er vanuit de Brabanthallen in Den Bosch. Op de laatste dag van The Dutch Masters zijn er diverse spring- en dressuurwedstrijden.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers