TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op 3 april is het dan zover: de Ronde van Vlaanderen. Aanvankelijk, tot kort na de oorlog, was dit enkel een Belgische wedstrijd die zelfs tegelijk werd gereden met de Milaan-San Remo. Maar die tijd ligt inmiddels alweer lang achter de organisatoren en de beste rijders van dit moment hebben die tijd niet eens meegemaakt.
De in België geboren Nederlander Mathieu van der Poel gaat ook dit jaar er weer alles aandoen om de Ronde van Vlaanderen op zijn naam te schrijven. In 2020 slaagde hij hierin door in een millimetersprint te winnen van Wout van Aert. Vorig jaar werd hij echter net verslagen door Kasper Asgreen.
Ook dit jaar vermoed Mathieu dat hij het met name door die laatste, Wout van Aert en tweevoudig Tour-winnaar Tadej Pogacar lastig gaat krijgen. "We hebben inmiddels gezien dat Pogacar ook alles kan wat hij doet. Dus we moeten hem in de gaten houden", aldus Mathieu tegen het AD.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien