TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is voor zowel Nederlandse schaatstoppers als Jens van 't Wout, Suzanne Schulting en Xandra Velzeboer als hun buitenlandse concurrentie een van de hoogtepunten van het jaar: de WK shorttrack.
Dit jaar heeft evenementenhal Ahoy Rotterdam de eer de mondiale eindstrijd te organiseren. Na eerdere succesvolle edities in 2017 en 2021 (toen was er geen publiek welkom) besloot schaatsbond ISU het toernooi opnieuw in Nederland te laten plaatsvinden.
Op deze zondag zijn live de finales bij de 1000 meter (beide geslachten), de mix relay, de 3000 meter relay voor vrouwen en de 5000 meter relay voor mannen te zien. Een leuk feitje: er wordt in Ahoy dit jaar gebruik gemaakt van de duurzaamste tijdelijke ijsbaan waarop ooit een wereldkampioenschap is verreden.
Het WK Shorttrack vindt plaats van 15 t/m 17 maart 2024 in Rotterdam Ahoy en zal vooral op NPO1 en NOS.nl te zien zijn.
De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland