TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het EK van 1988 was het enige in de geschiedenis waar we er met de titel vandoor gingen en dat kun je niet vaak genoeg bekijken. Studio Sport neemt er zondag dan ook de tijd voor. De komende zondagen volgen er meer gedenkwaardige wedstrijden uit de Nederlandse sportgeschiedenis onder de titel Studio Sport archief.
Deze zondag ziet de middag er vanaf 3 uur als volgt uit:
Net als toen wordt er gestart met de poulewedstrijden. Dan volgt een ruime samenvatting van de halve finale tegen - toen nog - West-Duitsland. Vervolgens - in een nog ruimere samenvatting - de finale tegen de Sovjet-Unie in het Olympiastadion van München. Compleet met de euforische uitbarsting van Gullit, Rijkaard en anderen, een emotionele Michels en de fameuze woorden “Dit is een goed stel hoor” van commentator Theo Reitsma.
Dat geldt ook voor de huldiging en de rondvaart door de Amsterdamse grachten. Ook die is zondag te zien als de '88-middag wordt afgetopt met de herhaling van de allereerste aflevering van Andere Tijden Sport, uit 2008.
De volledige finale van het EK '88 tegen Sovjet-Unie is vanaf zondag op NOS.nl te zien.
NOS Studio Sport Archief, zondag 22 maart 15.00 uur, NPO 1
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 december 2025 t/m donderdag 1 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Het Kerst Muziekgala 2025, Medisch Centrum West, Anaconda
00:01Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026