TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Italiaanse Fontana werd net tweede voor Schulting. Brons is ietwat teleurstellend maar Schulting had de pech dat een Chinese rijdster halverwege de wedstrijd tegen haar aanbotste waardoor ze terugviel. Maar zo gaat dat in het shorttrack. Xandra Velzeboer werd vijfde in de eindstrijd.
Schulting won al goud op de 1000 meter en de relay en ze pakte zilver op de 500 meter. En dat is natuurlijk een geweldige prestatie. Ze is bovendien de meest succesvolle shorttracker van deze Olympische Winterspelen.
Suzanne Schulting kon haar tranen na afloop niet bedwingen: "Als je je zo sterk voelt als ik, dan wil je hier goud winnen. Maar ik moet me ook realiseren dat ik vier medailles hebt gewonnen en dat is zeker geen een-twee-drietje in shorttrack. Ik ben vooral heel blij dat alle druk er nu af is."
Kijk hier de rit terug:
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?