TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Italiaanse Fontana werd net tweede voor Schulting. Brons is ietwat teleurstellend maar Schulting had de pech dat een Chinese rijdster halverwege de wedstrijd tegen haar aanbotste waardoor ze terugviel. Maar zo gaat dat in het shorttrack. Xandra Velzeboer werd vijfde in de eindstrijd.
Schulting won al goud op de 1000 meter en de relay en ze pakte zilver op de 500 meter. En dat is natuurlijk een geweldige prestatie. Ze is bovendien de meest succesvolle shorttracker van deze Olympische Winterspelen.
Suzanne Schulting kon haar tranen na afloop niet bedwingen: "Als je je zo sterk voelt als ik, dan wil je hier goud winnen. Maar ik moet me ook realiseren dat ik vier medailles hebt gewonnen en dat is zeker geen een-twee-drietje in shorttrack. Ik ben vooral heel blij dat alle druk er nu af is."
Kijk hier de rit terug:
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker