TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Schulting reed in de kwartfinale al een wereldrecord en gold als een van de grote favorieten op deze afstand. Alle grote namen waren aanwezig, dus de concurrentie was hevig. Schulting pakte meteen de leiding in de race, zoals ze dat graag doet en gaf die plek niet meer af.
De Koreaanse Choi werd tweede, grote concurrente Fontana viel in de laatste ronde. De Belgische Hanne Desmet pakte knap een bronzen plak.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
Voor de camera's van de NOS vertelde Schulting dat ze enorm zenuwachtig was voor de race: "Al voelde ik me wel heel goed. Ik kan bijna niet geloven dat ik het weer gedaan heb. Je weet al vier jaar lang dat je hier je titel moet verdedigen en dat brengt veel druk met zich mee. In het schorttrack is het helemaal niet vanzelfsprekend dat je altijd maar goud wint. Dit is zo bijzonder!"
Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes