TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vorig jaar won Jannik Sinner voor de tweede keer op rij de Australian Open. Vooraf gaven bookmakers de Italiaan de grootste kans om vandaag opnieuw in de finale te staan. Als hem dat lukt en hij weer wint, is hij pas de vierde mannelijke tennisser die het toernooi driemaal op rij weet te winnen.
De laatste die dit kunstje vertoonde, is Novak Djokovic. De 38-jarige Serviër zit in de nadagen van zijn carrière. Vorig jaar haalde hij op alle grandslams de halve finale, maar dat was ook steeds het eindpunt.
De Australian Open is het favoriete toernooi van de Serviër; hij won het tien keer, meer dan welke andere tennisser dan ook. De kans dat er een elfde zege bijkomt, is klein: Djokovic is niet volledig fit en sloeg het voorbereidingstoernooi in Adelaide over.
De mannenfinale van de Australian Open is op zondag 1 februari 2026 om 09:00 uur te zien op Eurosport 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij