TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vorig jaar won Jannik Sinner voor de tweede keer op rij de Australian Open. Vooraf gaven bookmakers de Italiaan de grootste kans om vandaag opnieuw in de finale te staan. Als hem dat lukt en hij weer wint, is hij pas de vierde mannelijke tennisser die het toernooi driemaal op rij weet te winnen.
De laatste die dit kunstje vertoonde, is Novak Djokovic. De 38-jarige Serviër zit in de nadagen van zijn carrière. Vorig jaar haalde hij op alle grandslams de halve finale, maar dat was ook steeds het eindpunt.
De Australian Open is het favoriete toernooi van de Serviër; hij won het tien keer, meer dan welke andere tennisser dan ook. De kans dat er een elfde zege bijkomt, is klein: Djokovic is niet volledig fit en sloeg het voorbereidingstoernooi in Adelaide over.
De mannenfinale van de Australian Open is op zondag 1 februari 2026 om 09:00 uur te zien op Eurosport 1.
Hierom is Carrie op Vrijdag deze week nog niet te zien
12:11Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'