TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is tijd voor witte tenues, aardbeien met slagroom en gras: Wimbledon, het derde grandslamtoernooi van het jaar, gaat van start.
Ook deze editie is de vraag: wie stopt titelverdediger Novak Djokovic? De Serviër schreef vorige maand historie op Roland Garros met zijn 23e grandslamtitel, een ongeëvenaarde prestatie in het mannentennis. Wimbledon won hij zeven keer, en hoewel de nieuwe generatie heus op de deur klopt, is Djokovic met al zijn ervaring toch favoriet.
Nederland hoopt op Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor, hoewel beiden kampen met pijntjes. Ook Tim van Rijthoven, de sensatie van vorig jaar, is niet helemaal fit. Bij de vrouwen verdedigt Elena Rybakina haar titel, zij won vorige zomer op het Londense gras haar eerste grandslamtoernooi.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'