TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is tijd voor witte tenues, aardbeien met slagroom en gras: Wimbledon, het derde grandslamtoernooi van het jaar, gaat van start.
Ook deze editie is de vraag: wie stopt titelverdediger Novak Djokovic? De Serviër schreef vorige maand historie op Roland Garros met zijn 23e grandslamtitel, een ongeëvenaarde prestatie in het mannentennis. Wimbledon won hij zeven keer, en hoewel de nieuwe generatie heus op de deur klopt, is Djokovic met al zijn ervaring toch favoriet.
Nederland hoopt op Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor, hoewel beiden kampen met pijntjes. Ook Tim van Rijthoven, de sensatie van vorig jaar, is niet helemaal fit. Bij de vrouwen verdedigt Elena Rybakina haar titel, zij won vorige zomer op het Londense gras haar eerste grandslamtoernooi.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit