TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is tijd voor witte tenues, aardbeien met slagroom en gras: Wimbledon, het derde grandslamtoernooi van het jaar, gaat van start.
Ook deze editie is de vraag: wie stopt titelverdediger Novak Djokovic? De Serviër schreef vorige maand historie op Roland Garros met zijn 23e grandslamtitel, een ongeëvenaarde prestatie in het mannentennis. Wimbledon won hij zeven keer, en hoewel de nieuwe generatie heus op de deur klopt, is Djokovic met al zijn ervaring toch favoriet.
Nederland hoopt op Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor, hoewel beiden kampen met pijntjes. Ook Tim van Rijthoven, de sensatie van vorig jaar, is niet helemaal fit. Bij de vrouwen verdedigt Elena Rybakina haar titel, zij won vorige zomer op het Londense gras haar eerste grandslamtoernooi.
Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'
10:01Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy