TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is tijd voor witte tenues, aardbeien met slagroom en gras: Wimbledon, het derde grandslamtoernooi van het jaar, gaat van start.
Ook deze editie is de vraag: wie stopt titelverdediger Novak Djokovic? De Serviër schreef vorige maand historie op Roland Garros met zijn 23e grandslamtitel, een ongeëvenaarde prestatie in het mannentennis. Wimbledon won hij zeven keer, en hoewel de nieuwe generatie heus op de deur klopt, is Djokovic met al zijn ervaring toch favoriet.
Nederland hoopt op Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor, hoewel beiden kampen met pijntjes. Ook Tim van Rijthoven, de sensatie van vorig jaar, is niet helemaal fit. Bij de vrouwen verdedigt Elena Rybakina haar titel, zij won vorige zomer op het Londense gras haar eerste grandslamtoernooi.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij