TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de grote graveltoernooien in Madrid en Rome is het nu tijd voor het echte werk: Roland Garros. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar wordt op gravel gespeeld en dat biedt dus kansen voor spelers die goed uit de voeten kunnen op een trage baansoort.
Toen gravelspecialist en veertienvoudig winnaar Rafael Nadal eerder dit jaar zijn rentree maakte, klopte het hart van veel tennisliefhebbers ongetwijfeld sneller. De Spanjaard temperde echter wel gelijk de verwachtingen voor Parijs, want tijdens de toernooien in Barcelona en Madrid was hij zeker nog niet honderd procent fit.
Ook achter de winnaar van vorig jaar, Novak Djokovic, staat een groot vraagteken. De Serviër speelde nog nauwelijks op gravel en zette verder onlangs zijn coach op straat.
Roland Garros volg je vanaf 26 mei 2024 via tv-kanaal Eurosport 1.
Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin
13:04Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026