TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de grote graveltoernooien in Madrid en Rome is het nu tijd voor het echte werk: Roland Garros. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar wordt op gravel gespeeld en dat biedt dus kansen voor spelers die goed uit de voeten kunnen op een trage baansoort.
Toen gravelspecialist en veertienvoudig winnaar Rafael Nadal eerder dit jaar zijn rentree maakte, klopte het hart van veel tennisliefhebbers ongetwijfeld sneller. De Spanjaard temperde echter wel gelijk de verwachtingen voor Parijs, want tijdens de toernooien in Barcelona en Madrid was hij zeker nog niet honderd procent fit.
Ook achter de winnaar van vorig jaar, Novak Djokovic, staat een groot vraagteken. De Serviër speelde nog nauwelijks op gravel en zette verder onlangs zijn coach op straat.
Roland Garros volg je vanaf 26 mei 2024 via tv-kanaal Eurosport 1.
Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren