TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de grote graveltoernooien in Madrid en Rome is het nu tijd voor het echte werk: Roland Garros. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar wordt op gravel gespeeld en dat biedt dus kansen voor spelers die goed uit de voeten kunnen op een trage baansoort.
Toen gravelspecialist en veertienvoudig winnaar Rafael Nadal eerder dit jaar zijn rentree maakte, klopte het hart van veel tennisliefhebbers ongetwijfeld sneller. De Spanjaard temperde echter wel gelijk de verwachtingen voor Parijs, want tijdens de toernooien in Barcelona en Madrid was hij zeker nog niet honderd procent fit.
Ook achter de winnaar van vorig jaar, Novak Djokovic, staat een groot vraagteken. De Serviër speelde nog nauwelijks op gravel en zette verder onlangs zijn coach op straat.
Roland Garros volg je vanaf 26 mei 2024 via tv-kanaal Eurosport 1.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle