TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de grote graveltoernooien in Madrid en Rome is het nu tijd voor het echte werk: Roland Garros. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar wordt op gravel gespeeld en dat biedt dus kansen voor spelers die goed uit de voeten kunnen op een trage baansoort.
Toen gravelspecialist en veertienvoudig winnaar Rafael Nadal eerder dit jaar zijn rentree maakte, klopte het hart van veel tennisliefhebbers ongetwijfeld sneller. De Spanjaard temperde echter wel gelijk de verwachtingen voor Parijs, want tijdens de toernooien in Barcelona en Madrid was hij zeker nog niet honderd procent fit.
Ook achter de winnaar van vorig jaar, Novak Djokovic, staat een groot vraagteken. De Serviër speelde nog nauwelijks op gravel en zette verder onlangs zijn coach op straat.
Roland Garros volg je vanaf 26 mei 2024 via tv-kanaal Eurosport 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws