TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de grote graveltoernooien in Madrid en Rome is het nu tijd voor het echte werk: Roland Garros. Het tweede grandslamtoernooi van het jaar wordt op gravel gespeeld en dat biedt dus kansen voor spelers die goed uit de voeten kunnen op een trage baansoort.
Toen gravelspecialist en veertienvoudig winnaar Rafael Nadal eerder dit jaar zijn rentree maakte, klopte het hart van veel tennisliefhebbers ongetwijfeld sneller. De Spanjaard temperde echter wel gelijk de verwachtingen voor Parijs, want tijdens de toernooien in Barcelona en Madrid was hij zeker nog niet honderd procent fit.
Ook achter de winnaar van vorig jaar, Novak Djokovic, staat een groot vraagteken. De Serviër speelde nog nauwelijks op gravel en zette verder onlangs zijn coach op straat.
Roland Garros volg je vanaf 26 mei 2024 via tv-kanaal Eurosport 1.
Vanavond op TV: Beste zangers, Aspe, The Lego Movie
20:57SBS6 lanceert nieuwe kennisquiz In de Ring met flinke hoofdprijs
16:32Deze B&B Vol Liefde-sterren daten nu met elkaar: 'Hij is in het echt veel leuker'
15:56Linda de Mol belooft 'beste cliffhanger tot nu toe' in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
15:11Tamara Brinkman hoopte op andere GTST-exit van Saskia: 'Vond het niet kloppend'