TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tot en met zondag 10 juli vindt in Londen het tennistoernooi Wimbledon plaats.
Bij de mannen verdedigt Novak Djokovic zijn titel. De Serviër draait niet bepaald een lekker grandslamseizoen. Op Roland Garros schakelde Rafael Nadal - die het toernooi uiteindelijk won - hem in de kwartfinale uit. Omdat hij weigerde zich te laten vaccineren tegen het coronavirus, miste Djokovic de Australian Open en is het nog maar de vraag of hij eind augustus mee kan doen aan de US Open.
Uiteraard is er ook dit jaar een Nederlands tintje. Botic van de Zandschulp, Tallon Griekspoor en Tim van Rijthoven verzekerden zich namelijk eerder dit jaar al van hun deelname aan het 3e grandslamtoernooi van het jaar. Voor Botic van de Zandschulp kwam dat niet zomaar aanwaaien. De tennisser ontving namelijk pas na het winnen van het grastoernooi van Rosmalen een wildcard. Zijn twee landgenoten plaatsten zich automatisch door hun plek op de wereldranglijst.
Bij de vrouwen ontbreekt de titelverdediger: de Australische Ashleigh Barty gaf in maart van dit jaar aan te stoppen met tennis, nadat ze nog wel de Australian Open had gewonnen. De Poolse Iga Swiatek, die vorige maand in Parijs Roland Garros op haar naam schreef, is nu de grote favoriet.
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming