TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tot en met zondag 10 juli vindt in Londen het tennistoernooi Wimbledon plaats.
Bij de mannen verdedigt Novak Djokovic zijn titel. De Serviër draait niet bepaald een lekker grandslamseizoen. Op Roland Garros schakelde Rafael Nadal - die het toernooi uiteindelijk won - hem in de kwartfinale uit. Omdat hij weigerde zich te laten vaccineren tegen het coronavirus, miste Djokovic de Australian Open en is het nog maar de vraag of hij eind augustus mee kan doen aan de US Open.
Uiteraard is er ook dit jaar een Nederlands tintje. Botic van de Zandschulp, Tallon Griekspoor en Tim van Rijthoven verzekerden zich namelijk eerder dit jaar al van hun deelname aan het 3e grandslamtoernooi van het jaar. Voor Botic van de Zandschulp kwam dat niet zomaar aanwaaien. De tennisser ontving namelijk pas na het winnen van het grastoernooi van Rosmalen een wildcard. Zijn twee landgenoten plaatsten zich automatisch door hun plek op de wereldranglijst.
Bij de vrouwen ontbreekt de titelverdediger: de Australische Ashleigh Barty gaf in maart van dit jaar aan te stoppen met tennis, nadat ze nog wel de Australian Open had gewonnen. De Poolse Iga Swiatek, die vorige maand in Parijs Roland Garros op haar naam schreef, is nu de grote favoriet.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit