TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tot en met zondag 10 juli vindt in Londen het tennistoernooi Wimbledon plaats.
Bij de mannen verdedigt Novak Djokovic zijn titel. De Serviër draait niet bepaald een lekker grandslamseizoen. Op Roland Garros schakelde Rafael Nadal - die het toernooi uiteindelijk won - hem in de kwartfinale uit. Omdat hij weigerde zich te laten vaccineren tegen het coronavirus, miste Djokovic de Australian Open en is het nog maar de vraag of hij eind augustus mee kan doen aan de US Open.
Uiteraard is er ook dit jaar een Nederlands tintje. Botic van de Zandschulp, Tallon Griekspoor en Tim van Rijthoven verzekerden zich namelijk eerder dit jaar al van hun deelname aan het 3e grandslamtoernooi van het jaar. Voor Botic van de Zandschulp kwam dat niet zomaar aanwaaien. De tennisser ontving namelijk pas na het winnen van het grastoernooi van Rosmalen een wildcard. Zijn twee landgenoten plaatsten zich automatisch door hun plek op de wereldranglijst.
Bij de vrouwen ontbreekt de titelverdediger: de Australische Ashleigh Barty gaf in maart van dit jaar aan te stoppen met tennis, nadat ze nog wel de Australian Open had gewonnen. De Poolse Iga Swiatek, die vorige maand in Parijs Roland Garros op haar naam schreef, is nu de grote favoriet.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?