TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste kwartfinale van het toernooi om de KNVB Beker is een duel tussen FC Utrecht en Spakenburg. Het is de zesde keer deze eeuw dat een amateurclub zo ver komt in het bekertoernooi. Om dat voor elkaar te krijgen wonnen de Spakenburgers onder meer bij FC Groningen.
Voor doelman Alessandro Damen, die in achtste finale tegen Katwijk de held was door een strafschop te stoppen in de penaltyserie, is dit een droomloting: de oud-prof was jarenlang fanatiek supporter van de club uit de Domstad. Zelf gaf hij bij ESPN aan ‘zeer tevreden’ met de loting te zijn.
Ploeggenoot Vince Gino Dekker was minder blij. “Iedereen hoopte op ADO of De Graafschap thuis, zodat je nog een kans hebt. Utrecht-uit stond onderaan, omdat de kans dat je daar wint nihil is.”
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen
15:52Tijs van den Brink betrokken bij ernstig verkeersongeluk: 'Richten op herstel'