TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste kwartfinale van het toernooi om de KNVB Beker is een duel tussen FC Utrecht en Spakenburg. Het is de zesde keer deze eeuw dat een amateurclub zo ver komt in het bekertoernooi. Om dat voor elkaar te krijgen wonnen de Spakenburgers onder meer bij FC Groningen.
Voor doelman Alessandro Damen, die in achtste finale tegen Katwijk de held was door een strafschop te stoppen in de penaltyserie, is dit een droomloting: de oud-prof was jarenlang fanatiek supporter van de club uit de Domstad. Zelf gaf hij bij ESPN aan ‘zeer tevreden’ met de loting te zijn.
Ploeggenoot Vince Gino Dekker was minder blij. “Iedereen hoopte op ADO of De Graafschap thuis, zodat je nog een kans hebt. Utrecht-uit stond onderaan, omdat de kans dat je daar wint nihil is.”
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'