TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste kwartfinale van het toernooi om de KNVB Beker is een duel tussen FC Utrecht en Spakenburg. Het is de zesde keer deze eeuw dat een amateurclub zo ver komt in het bekertoernooi. Om dat voor elkaar te krijgen wonnen de Spakenburgers onder meer bij FC Groningen.
Voor doelman Alessandro Damen, die in achtste finale tegen Katwijk de held was door een strafschop te stoppen in de penaltyserie, is dit een droomloting: de oud-prof was jarenlang fanatiek supporter van de club uit de Domstad. Zelf gaf hij bij ESPN aan ‘zeer tevreden’ met de loting te zijn.
Ploeggenoot Vince Gino Dekker was minder blij. “Iedereen hoopte op ADO of De Graafschap thuis, zodat je nog een kans hebt. Utrecht-uit stond onderaan, omdat de kans dat je daar wint nihil is.”
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum