TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste kwartfinale van het toernooi om de KNVB Beker is een duel tussen FC Utrecht en Spakenburg. Het is de zesde keer deze eeuw dat een amateurclub zo ver komt in het bekertoernooi. Om dat voor elkaar te krijgen wonnen de Spakenburgers onder meer bij FC Groningen.
Voor doelman Alessandro Damen, die in achtste finale tegen Katwijk de held was door een strafschop te stoppen in de penaltyserie, is dit een droomloting: de oud-prof was jarenlang fanatiek supporter van de club uit de Domstad. Zelf gaf hij bij ESPN aan ‘zeer tevreden’ met de loting te zijn.
Ploeggenoot Vince Gino Dekker was minder blij. “Iedereen hoopte op ADO of De Graafschap thuis, zodat je nog een kans hebt. Utrecht-uit stond onderaan, omdat de kans dat je daar wint nihil is.”
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol