TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een bewogen eerste Tourweek zit er bijna op. In etappe 7 zet het peloton koers richting de Pyreneeën, die dit weekend al op het programma staan. Maar voor het zo ver is, eerst nog een op papier redelijk simpel ritje. 168 relatief vlakke kilometers van Millau – bekend van het imposante viaduct – naar Lavaur.
Bekijk het parcours van de zevende etappe hieronder:
Een massasprint in de straten van het plaatsje ten noordoosten van Toulouse dus? Dat valt nog te bezien. Want er liggen wel degelijk een paar klimmetjes op de route en daarnaast kan de wind nog voor fikse problemen zorgen. Die kan er namelijk stevig huishouden, weet bijvoorbeeld Thibaut Pinot. Hij zag vorig jaar zijn winstkansen wegwaaien toen het peloton door de vlagen in stukken brak en hij anderhalve minuut achterstand op de concurrentie opliep.
De zevende etappe van de Tour de France begint op 4 september om 14:35 uur bij de NOS op NPO 1 en bij Eurosport.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026