TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog acht ploegen maken kans op de belangrijkste Europese voetbalprijs voor clubteams. De Champions League dendert door met de kwartfinales, die op dinsdag en woensdag worden gespeeld.
Benfica - dat eerder PSV en Ajax uitschakelde - begint met een thuiswedstrijd tegen het Liverpool van Virgil van Dijk. Een lastige kluif voor de Portugezen, die rekenen op supertalent Darwin.
Ook Manchester City komt vanavond in actie: ‘The Sky Blues’ treffen de Spaanse landskampioen Atlético Madrid. Antoine Griezmann is de grote man bij Atlético, terwijl Manchester City een veelvoud aan sterren in de selectie heeft. De twee kwartfinales worden tegelijkertijd gespeeld, waardoor slechts een van de duels live op televisie is. De andere wedstrijd krijgt een uitgebreide samenvatting.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los