TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De spanning zal dan ook om te snijden zijn in het kolkende Parc des Princes.
De eerste ontmoeting tussen de twee ploegen begon spectaculair. Al in de vierde minuut schoot Ousmane Dembélé PSG op voorsprong. Daar liet Arsenal het echter niet bij zitten: de Engelse ploeg deed zijn best en kort na rust leek een gelijkspel even in de maak. Toch mocht het niet baten: de VAR concludeerde dat Mikel Merino buitenspel stond.
Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in een 0-1 overwinning voor PSG, met middenvelder Vitinha als 'man of the match'. Hij was na afloop vol lof over zijn ploeg: "Het is heel moeilijk om hier te komen en te winnen, dat hebben we in oktober gezien," vertelde hij aan de Franse zender Canal+. "We hebben een geweldige wedstrijd gespeeld, ook al hadden we de bal niet zo vaak als gewoonlijk. Maar het is nog niet voorbij, we moeten een geweldige wedstrijd spelen in het Parc des Princes."
De return tussen PSG en Arsenal zie je op woensdag 7 mei 2025 vanaf 21:00 uur live op Ziggo Sport. De winnaar plaatst zich voor de Champions League-finale.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?
13:42Vanaf deze datum is het derde en laatste seizoen van Knokke Off op Netflix te zien