TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is maar goed dat Nederland vanaf het seizoen 2024/2025 automatisch met twee teams vertegenwoordigd is in de groepsfase van de Champions League. In de afgelopen tien jaar kwam het namelijk maar drie keer voor dat een Nederlandse ploeg zich via de voorrondes wist te plaatsen voor het hoofdtoernooi.
Twee keer was de eer aan Ajax, PSV lukte het één keer. De Eindhovenaren, ook dit jaar de Nederlandse troef in de voorrondes, waren in 2018 veel te sterk voor het Wit-Russische BATE Borisov. Toch ging het de afgelopen jaren ook vaak mis, vorig jaar bijvoorbeeld.
Nadat AS Monaco knap aan de kant werd gezet, waren de Schotse Rangers in de play-offronde een brug te ver. De ploegen die vanavond spelen kunnen via deze play-offronde de groepsfase bereiken.
Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, De quiz van het jaar 2025, Mrs. Doubtfire
00:09Lou Snoek maakt indruk in De Oranjewinter met terugblik op Cafébrand Volendam (video)
19:43Gezinsuitbreiding voor 'pensionado' Martien Meiland