TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is maar goed dat Nederland vanaf het seizoen 2024/2025 automatisch met twee teams vertegenwoordigd is in de groepsfase van de Champions League. In de afgelopen tien jaar kwam het namelijk maar drie keer voor dat een Nederlandse ploeg zich via de voorrondes wist te plaatsen voor het hoofdtoernooi.
Twee keer was de eer aan Ajax, PSV lukte het één keer. De Eindhovenaren, ook dit jaar de Nederlandse troef in de voorrondes, waren in 2018 veel te sterk voor het Wit-Russische BATE Borisov. Toch ging het de afgelopen jaren ook vaak mis, vorig jaar bijvoorbeeld.
Nadat AS Monaco knap aan de kant werd gezet, waren de Schotse Rangers in de play-offronde een brug te ver. De ploegen die vanavond spelen kunnen via deze play-offronde de groepsfase bereiken.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli