TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is maar goed dat Nederland vanaf het seizoen 2024/2025 automatisch met twee teams vertegenwoordigd is in de groepsfase van de Champions League. In de afgelopen tien jaar kwam het namelijk maar drie keer voor dat een Nederlandse ploeg zich via de voorrondes wist te plaatsen voor het hoofdtoernooi.
Twee keer was de eer aan Ajax, PSV lukte het één keer. De Eindhovenaren, ook dit jaar de Nederlandse troef in de voorrondes, waren in 2018 veel te sterk voor het Wit-Russische BATE Borisov. Toch ging het de afgelopen jaren ook vaak mis, vorig jaar bijvoorbeeld.
Nadat AS Monaco knap aan de kant werd gezet, waren de Schotse Rangers in de play-offronde een brug te ver. De ploegen die vanavond spelen kunnen via deze play-offronde de groepsfase bereiken.
Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door