TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is maar goed dat Nederland vanaf het seizoen 2024/2025 automatisch met twee teams vertegenwoordigd is in de groepsfase van de Champions League. In de afgelopen tien jaar kwam het namelijk maar drie keer voor dat een Nederlandse ploeg zich via de voorrondes wist te plaatsen voor het hoofdtoernooi.
Twee keer was de eer aan Ajax, PSV lukte het één keer. De Eindhovenaren, ook dit jaar de Nederlandse troef in de voorrondes, waren in 2018 veel te sterk voor het Wit-Russische BATE Borisov. Toch ging het de afgelopen jaren ook vaak mis, vorig jaar bijvoorbeeld.
Nadat AS Monaco knap aan de kant werd gezet, waren de Schotse Rangers in de play-offronde een brug te ver. De ploegen die vanavond spelen kunnen via deze play-offronde de groepsfase bereiken.
Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde