TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is maar goed dat Nederland vanaf het seizoen 2024/2025 automatisch met twee teams vertegenwoordigd is in de groepsfase van de Champions League. In de afgelopen tien jaar kwam het namelijk maar drie keer voor dat een Nederlandse ploeg zich via de voorrondes wist te plaatsen voor het hoofdtoernooi.
Twee keer was de eer aan Ajax, PSV lukte het één keer. De Eindhovenaren, ook dit jaar de Nederlandse troef in de voorrondes, waren in 2018 veel te sterk voor het Wit-Russische BATE Borisov. Toch ging het de afgelopen jaren ook vaak mis, vorig jaar bijvoorbeeld.
Nadat AS Monaco knap aan de kant werd gezet, waren de Schotse Rangers in de play-offronde een brug te ver. De ploegen die vanavond spelen kunnen via deze play-offronde de groepsfase bereiken.
Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026
09:51De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen