TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ze weten dan ook wat er op het spel staat. De ploeg die doorgaat, verzekert zich van een plek in de groepsfase van de Champions League.
Vele voetbalfans hielden vorige week dinsdag hun adem in. Zou het PSV namelijk lukken om alvast een voorsprong te maken en daarmee een stapje dichter bij die plek in de groepsfase van de Champions League te komen? Nee, zo luidt het antwoord. De match werd uiteindelijk afgesloten met een nette 2 - 2.
Toch was trainer Peter Bosz na afloop tevreden. "We hebben de wedstrijd gedomineerd. Daar hebben we alleen wel wat te weinig uitgespeelde kansen uit gehaald", zo lichtte hij toe. "Vooraf zei ik dat we hier wilden winnen, maar het is helaas 2 - 2 geworden. Maar voor hetzelfde geld verlies je hier. We moeten het volgende week gewoon afmaken."
Die wedstrijd vindt vandaag plaats. Het voordeel voor PSV is dat het een thuiswedstrijd is. Wennen aan het veld hoeft dan ook niet meer.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'