TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ze weten dan ook wat er op het spel staat. De ploeg die doorgaat, verzekert zich van een plek in de groepsfase van de Champions League.
Vele voetbalfans hielden vorige week dinsdag hun adem in. Zou het PSV namelijk lukken om alvast een voorsprong te maken en daarmee een stapje dichter bij die plek in de groepsfase van de Champions League te komen? Nee, zo luidt het antwoord. De match werd uiteindelijk afgesloten met een nette 2 - 2.
Toch was trainer Peter Bosz na afloop tevreden. "We hebben de wedstrijd gedomineerd. Daar hebben we alleen wel wat te weinig uitgespeelde kansen uit gehaald", zo lichtte hij toe. "Vooraf zei ik dat we hier wilden winnen, maar het is helaas 2 - 2 geworden. Maar voor hetzelfde geld verlies je hier. We moeten het volgende week gewoon afmaken."
Die wedstrijd vindt vandaag plaats. Het voordeel voor PSV is dat het een thuiswedstrijd is. Wennen aan het veld hoeft dan ook niet meer.
Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht
09:50Familie Kraan neemt afscheid van Een Huis Vol Emigreert