TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voorafgaand aan de loting voor de achtste finales van de Champions League liet PSV-trainer Peter Bosz weten dat hij het liefst tegen Inter zou spelen. “We hebben vorig jaar tegen Arsenal gespeeld, dus ik zou het leuk vinden om nu tegen Inter te spelen”, vertelde hij aan Ziggo Sport. Helaas voor Bosz kwam Arsenal uit de koker, Feyenoord speelt echter wel tegen Intern.
Volgens voormalig Arsenal-icoon Martin Keown heeft de ploeg van Peter Bosz echter niets te vrezen, hij waarschuwde juist de Engelsen. "Ik heb veel bewondering voor hun prestaties, dus ik wil hen respect tonen. Zij hebben Juventus uitgeschakeld en we kennen de historie van dit club. Dat was knap van ze. Ze hebben een goede balans in het team", liet hij weten over PSV. "Ik vond Ivan Periši? geweldig tegen Juventus en dan hebben ze ook nog Noa Lang voorin."
Benieuwd of hij gelijk krijgt? PSV vs. Arsenal zie je op dinsdag 4 maart 2025 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'