TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voorafgaand aan de loting voor de achtste finales van de Champions League liet PSV-trainer Peter Bosz weten dat hij het liefst tegen Inter zou spelen. “We hebben vorig jaar tegen Arsenal gespeeld, dus ik zou het leuk vinden om nu tegen Inter te spelen”, vertelde hij aan Ziggo Sport. Helaas voor Bosz kwam Arsenal uit de koker, Feyenoord speelt echter wel tegen Intern.
Volgens voormalig Arsenal-icoon Martin Keown heeft de ploeg van Peter Bosz echter niets te vrezen, hij waarschuwde juist de Engelsen. "Ik heb veel bewondering voor hun prestaties, dus ik wil hen respect tonen. Zij hebben Juventus uitgeschakeld en we kennen de historie van dit club. Dat was knap van ze. Ze hebben een goede balans in het team", liet hij weten over PSV. "Ik vond Ivan Periši? geweldig tegen Juventus en dan hebben ze ook nog Noa Lang voorin."
Benieuwd of hij gelijk krijgt? PSV vs. Arsenal zie je op dinsdag 4 maart 2025 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker