TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voorafgaand aan de loting voor de achtste finales van de Champions League liet PSV-trainer Peter Bosz weten dat hij het liefst tegen Inter zou spelen. “We hebben vorig jaar tegen Arsenal gespeeld, dus ik zou het leuk vinden om nu tegen Inter te spelen”, vertelde hij aan Ziggo Sport. Helaas voor Bosz kwam Arsenal uit de koker, Feyenoord speelt echter wel tegen Intern.
Volgens voormalig Arsenal-icoon Martin Keown heeft de ploeg van Peter Bosz echter niets te vrezen, hij waarschuwde juist de Engelsen. "Ik heb veel bewondering voor hun prestaties, dus ik wil hen respect tonen. Zij hebben Juventus uitgeschakeld en we kennen de historie van dit club. Dat was knap van ze. Ze hebben een goede balans in het team", liet hij weten over PSV. "Ik vond Ivan Periši? geweldig tegen Juventus en dan hebben ze ook nog Noa Lang voorin."
Benieuwd of hij gelijk krijgt? PSV vs. Arsenal zie je op dinsdag 4 maart 2025 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel