TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het vijfde duel van PSV in de Champions League zou eigenlijk gewoon drie punten moeten opleveren. Het Oekraïense Shaktar Donetsk is een van de zwakkere broeders in deze competitie. Gezien de oorlogssituatie wordt Shaktar veel gegund, maar voor sentiment zal vanavond in het Philips Stadion geen plaats zijn.
Zeker tegen deze ploeg moet PSV de drie punten in Eindhoven houden en al helemaal wanneer voorhoedespelers als Noa Lang en Luuk de Jong het op hun heupen krijgen.
Bij Shaktar speelt een oude bekende uit de Eredivisie: spits Lassina Traoré speelde van 2019 tot 2021 bij Ajax. De aanvaller uit Burkina Faso - en neef van Ajacied Bertrand Traoré - had in oktober 2020 met vijf goals een aanzienlijk aandeel in de monsterzege van 0-13 op VVV-Venlo.
Shaktar Donetsk vs. PSV zie je op woensdag 27 november om 21:00 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland