TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Toen de nieuwe opzet van de Champions League bekend werd, was er her en der scepsis. Zeker onder de liefhebbers van het oude, vertrouwde poulesysteem met vier teams per groep. Zo’n nieuwe, uitgebreide competitie en een ranglijst met 36 teams, dat is toch heel onoverzichtelijk? De spanning in de laatste paar rondes vergoedde veel, want tot op het laatst bleef het afwachten welke ploegen er door zouden gaan in het toernooi.
Vanaf deze week is het overzichtelijker. In de tussenronde strijden zestien ploegen om acht plaatsen in de achtste finales. De nieuwe opzet maakt de voetbalagenda voor de spelers nog voller, maar voor de liefhebbers is het goed nieuws, want er staan nog meer aansprekende duels op het programma. De achtste finales worden begin maart gespeeld.
Vanavond komt in ieder geval Feyenoord in actie tegen AC Milan. Voor Santiago Giménez zal het een bijzondere avond worden, want na jarenlang succes bij Feyenoord tekende hij pas twee weken geleden een contract bij de Milanezen. Zal hij meteen scoren tegen zijn oude ploeg?
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026