TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Toen de nieuwe opzet van de Champions League bekend werd, was er her en der scepsis. Zeker onder de liefhebbers van het oude, vertrouwde poulesysteem met vier teams per groep. Zo’n nieuwe, uitgebreide competitie en een ranglijst met 36 teams, dat is toch heel onoverzichtelijk? De spanning in de laatste paar rondes vergoedde veel, want tot op het laatst bleef het afwachten welke ploegen er door zouden gaan in het toernooi.
Vanaf deze week is het overzichtelijker. In de tussenronde strijden zestien ploegen om acht plaatsen in de achtste finales. De nieuwe opzet maakt de voetbalagenda voor de spelers nog voller, maar voor de liefhebbers is het goed nieuws, want er staan nog meer aansprekende duels op het programma. De achtste finales worden begin maart gespeeld.
Vanavond komt in ieder geval Feyenoord in actie tegen AC Milan. Voor Santiago Giménez zal het een bijzondere avond worden, want na jarenlang succes bij Feyenoord tekende hij pas twee weken geleden een contract bij de Milanezen. Zal hij meteen scoren tegen zijn oude ploeg?
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'