TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is niet mals wat PSV voor de kiezen krijgt in de Champions League. Twee weken geleden een bezoek aan Italiaans recordkampioen Juventus, later deze maand een uitwedstrijd bij Paris Saint-Germain. En vanavond wacht dan ook nog de Portugese titelhouder Sporting CP.
Gelukkig wél in eigen huis. En daar kan PSV altijd net wat meer. Via swingende aanvallen met Joey Veerman als aangever gaat menig tegenstander over de knie. Oké, vaak zijn dat ploegen uit de Eredivisie. Het wordt dus erg interessant om te zien of de Eindhovenaren het een niveautje hoger kunnen waarmaken.
Vorig jaar lukte dat ten dele. Toen werd de, inmiddels afgeschafte, groepsfase overleefd en vloog PSV er in achtste finales uit. Wie weet zit er dit seizoen meer in voor de ploeg van Peter Bosz.
PSV vs. Sporting CP zie je op dinsdag 1 oktober vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Partnerbijdrage
Driedelige documentaireserie Willem-Alexander & Máxima nu te zien bij Videoland
17:00Komende maand in GTST: Terugvallen, bekentenissen en de zandramp
10:00De TV van gisteren: RTL 4 onderuit met Pandora en Ranking the stars
09:39Serge versus Phil in The winner takes it all
09:20Linda de Mol (61) geeft gezondheidsupdate na operatie: ‘Nog beetje krakkemikkig’