TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is niet mals wat PSV voor de kiezen krijgt in de Champions League. Twee weken geleden een bezoek aan Italiaans recordkampioen Juventus, later deze maand een uitwedstrijd bij Paris Saint-Germain. En vanavond wacht dan ook nog de Portugese titelhouder Sporting CP.
Gelukkig wél in eigen huis. En daar kan PSV altijd net wat meer. Via swingende aanvallen met Joey Veerman als aangever gaat menig tegenstander over de knie. Oké, vaak zijn dat ploegen uit de Eredivisie. Het wordt dus erg interessant om te zien of de Eindhovenaren het een niveautje hoger kunnen waarmaken.
Vorig jaar lukte dat ten dele. Toen werd de, inmiddels afgeschafte, groepsfase overleefd en vloog PSV er in achtste finales uit. Wie weet zit er dit seizoen meer in voor de ploeg van Peter Bosz.
PSV vs. Sporting CP zie je op dinsdag 1 oktober vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
10:20Video: oud Big Brother-winnaar duikt op in De Bondgenoten
10:02Project Rembrandt keert terug op de buis
10:00Marlijn Weerdenburg speelt Bobbie Cratchit in Scrooge LIVE 2025: 'Heerlijk dramatische rol'