TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Borussia Dortmund ontvangt in de achtste finale Chelsea uit Londen. Bij de thuisploeg heeft Sébastien Haller in januari zijn rentree gemaakt. Bij de voormalig spits van FC Utrecht en Ajax werd afgelopen zomer een tumor ontdekt en hij onderging twee operaties en chemotherapie. Inmiddels is hij volledig hersteld.
In Dortmund was er deze winter nog meer goed nieuws, want groeibriljant Youssoufa Moukoko tekende bij. Voor hem wordt dit een bijzondere avond, want tegenstander Chelsea was een van de clubs die interesse had in de pas achttienjarige Duitser.
Daarmee volgde hij niet het spoor van Christian Pulisic en Pierre-Emerick Aubameyang. Zij lieten de Duitse industriestad eerder achter zich voor een transfer naar Engeland en keren vandaag terug op het oude nest.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver