TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Borussia Dortmund ontvangt in de achtste finale Chelsea uit Londen. Bij de thuisploeg heeft Sébastien Haller in januari zijn rentree gemaakt. Bij de voormalig spits van FC Utrecht en Ajax werd afgelopen zomer een tumor ontdekt en hij onderging twee operaties en chemotherapie. Inmiddels is hij volledig hersteld.
In Dortmund was er deze winter nog meer goed nieuws, want groeibriljant Youssoufa Moukoko tekende bij. Voor hem wordt dit een bijzondere avond, want tegenstander Chelsea was een van de clubs die interesse had in de pas achttienjarige Duitser.
Daarmee volgde hij niet het spoor van Christian Pulisic en Pierre-Emerick Aubameyang. Zij lieten de Duitse industriestad eerder achter zich voor een transfer naar Engeland en keren vandaag terug op het oude nest.
De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden
11:07'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'
10:19Gaan we Nick, Simon en Kees binnenkort weer samen zien op tv?
09:22Kandidaat overmand door emoties in laatste audities van The Voice of Holland