TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Borussia Dortmund ontvangt in de achtste finale Chelsea uit Londen. Bij de thuisploeg heeft Sébastien Haller in januari zijn rentree gemaakt. Bij de voormalig spits van FC Utrecht en Ajax werd afgelopen zomer een tumor ontdekt en hij onderging twee operaties en chemotherapie. Inmiddels is hij volledig hersteld.
In Dortmund was er deze winter nog meer goed nieuws, want groeibriljant Youssoufa Moukoko tekende bij. Voor hem wordt dit een bijzondere avond, want tegenstander Chelsea was een van de clubs die interesse had in de pas achttienjarige Duitser.
Daarmee volgde hij niet het spoor van Christian Pulisic en Pierre-Emerick Aubameyang. Zij lieten de Duitse industriestad eerder achter zich voor een transfer naar Engeland en keren vandaag terug op het oude nest.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer