TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Borussia Dortmund ontvangt in de achtste finale Chelsea uit Londen. Bij de thuisploeg heeft Sébastien Haller in januari zijn rentree gemaakt. Bij de voormalig spits van FC Utrecht en Ajax werd afgelopen zomer een tumor ontdekt en hij onderging twee operaties en chemotherapie. Inmiddels is hij volledig hersteld.
In Dortmund was er deze winter nog meer goed nieuws, want groeibriljant Youssoufa Moukoko tekende bij. Voor hem wordt dit een bijzondere avond, want tegenstander Chelsea was een van de clubs die interesse had in de pas achttienjarige Duitser.
Daarmee volgde hij niet het spoor van Christian Pulisic en Pierre-Emerick Aubameyang. Zij lieten de Duitse industriestad eerder achter zich voor een transfer naar Engeland en keren vandaag terug op het oude nest.
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming