TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Borussia Dortmund ontvangt in de achtste finale Chelsea uit Londen. Bij de thuisploeg heeft Sébastien Haller in januari zijn rentree gemaakt. Bij de voormalig spits van FC Utrecht en Ajax werd afgelopen zomer een tumor ontdekt en hij onderging twee operaties en chemotherapie. Inmiddels is hij volledig hersteld.
In Dortmund was er deze winter nog meer goed nieuws, want groeibriljant Youssoufa Moukoko tekende bij. Voor hem wordt dit een bijzondere avond, want tegenstander Chelsea was een van de clubs die interesse had in de pas achttienjarige Duitser.
Daarmee volgde hij niet het spoor van Christian Pulisic en Pierre-Emerick Aubameyang. Zij lieten de Duitse industriestad eerder achter zich voor een transfer naar Engeland en keren vandaag terug op het oude nest.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?