TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over UEFA Champions League voorbeschouwing. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
PSV doet weer helemaal mee in groep B van de Champions League. Na de zwaarbevochten thuiswinst tegen RC Lens staat PSV met vijf punten tweede in de poule.
Vanavond treft PSV in Sevilla een ploeg waaraan het flink gewaagd is. Dat bleek wel in het heenduel in Eindhoven op 7 oktober. PSV leek te gaan verliezen, maar verdediger Jordan Teze maakte diep in de blessuretijd de 2-2. Het was het slotstuk van een knotsgekke wedstrijd.
Niet lang na dat duel werd bij de Spanjaarden trainer José Luis Mendilibar ontslagen. Sindsdien gaat het nog niet veel beter: onder zijn opvolger, de Uruguayaan Diego Alonso, wist de ploeg in de competitie en de Champions League nog niet te winnen. In de poule heeft Sevilla twee punten, bij winst gaat het over PSV heen.
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken