TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Winnen is zelfs niet nodig.
Het moet raar lopen wil Ajax vanavond niet de groepsfase van de UEFA Europa League bereiken. De Amsterdammers wonnen namelijk vorige week nog met 1 - 4 van hun concurrent Ludogorets en beginnen deze return dan ook met een fikse voorsprong. Dit tot groot genoegen van trainer Maurice Steijn. "We waren effectief en gaven de kansen niet zo makkelijk weg", zei hij kort na afloop.
Ajax hoeft deze week dus enkel te winnen, gelijk te spelen of met minder dan 3 - 0 te verliezen om zich te verzekeren van een plek in de groepsfase. Toch is er een kleine 'maar'. Dat heeft alles te met de mogelijke afwezigheid van Mohammed Kudus. De sterspeler, die vorige week maar liefst drie van de vijf scores maakte, staat aan de vooravond van een transfer naar West Ham United. "De gesprekken gaan door en we kijken of er een akkoord komt. (...) Ik denk wel dat dit mijn laatste wedstrijd voor Ajax was."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?