TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is even schakelen voor de ploeg van Maarten Martens: zondag speelde AZ in de Eredivisie nog tegen RKC, nu is in Londen het Tottenham Hotspur van Micky van de Ven de tegenstander. Het is de return van het tweeluik in de achtste finales van de Europa League.
De twee ploegen kennen elkaar goed, want ze troffen elkaar ook al in de poulefase. In Engeland werd het 1-0 door een doelpunt van Richarlison.
Ajax is de tweede Nederlandse ploeg die nog actief is in de Europa League. De Amsterdammers, die in de vorige ronde nog ontsnapten tegen Union Saint-Gilloise, treffen net als vorige week Eintracht Frankfurt. “Ik verwacht een wedstrijd met hoge intensiteit”, voorspelde Ajax-trainer Francesco Farioli vooraf.
Ajax trapt af om 18:45 uur, AZ speelt om 21:00 uur.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette