TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is even schakelen voor de ploeg van Maarten Martens: zondag speelde AZ in de Eredivisie nog tegen RKC, nu is in Londen het Tottenham Hotspur van Micky van de Ven de tegenstander. Het is de return van het tweeluik in de achtste finales van de Europa League.
De twee ploegen kennen elkaar goed, want ze troffen elkaar ook al in de poulefase. In Engeland werd het 1-0 door een doelpunt van Richarlison.
Ajax is de tweede Nederlandse ploeg die nog actief is in de Europa League. De Amsterdammers, die in de vorige ronde nog ontsnapten tegen Union Saint-Gilloise, treffen net als vorige week Eintracht Frankfurt. “Ik verwacht een wedstrijd met hoge intensiteit”, voorspelde Ajax-trainer Francesco Farioli vooraf.
Ajax trapt af om 18:45 uur, AZ speelt om 21:00 uur.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'