TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van de drie Nederlandse clubs die momenteel actief zijn in de Europa League oftewel Ajax, AZ en FC Twente, staat die laatste er het slechtst voor. Na een 1-1 gelijkspel tegen Manchester United en eenzelfde resultaat tegen Fenerbahçe SK, heeft de ploeg van trainer Joseph Oosting slechts twee punten verzameld. Lazio Roma hoeft zich statistisch gezien dan ook weinig zorgen te maken: zij hebben zowel hun eerste als tweede wedstrijd overtuigend gewonnen.
Toch is er een 'maar'. Als we kijken naar het verleden, ziet de situatie er heel anders uit. Drie jaar geleden hield FC Twente in hun strijd tegen Lazio Roma de schade beperkt en verloor met slechts 1-0. Alleen van de spelers die destijds op het veld stonden, zijn nog maar twee spelers over. Veel valt er dus niet over te zeggen.
Je weet ook wat ze zeggen: in het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Leuk zou het echter wel zijn als FC Twente het tij kan keren.
FC Twente vs. Lazio Roma zie je op donderdag 24 oktober vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport 2. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel