TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Begin september begon Jong Oranje de kwalificatiereeks voor het EK met een thuiszege op Moldavië. De nieuwe lichting onder leiding van bondscoach Michael Reiziger won eenvoudig met 3-0. Het was een voorbode voor de rest van de kwalificatie: na zes wedstrijden staat Nederland zonder puntverlies aan kop.
Vandaag wacht het uitduel met de Moldaviërs. Zeker gezien de spelers waarover Reiziger kan beschikken, zou dat geen problemen op mogen leveren. Een van de smaakmakers van Jong Oranje is AZ-speler Ruben van Bommel.
Een andere opvallende naam is Ian Maatsen, linksback van Borussia Dortmund. Hij zat al eens bij het grote Oranje, maar viel deze keer buiten de boot bij de ploeg van Ronald Koeman. Ook Ajacieden Jorrel Hato en Kenneth Taylor zijn geselecteerd.
Moldavië vs. Nederland (Jong Oranje) is op 25 maart rond 19:30 uur te zien op ESPN.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk