TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de thuiswedstrijd tegen Italië wacht voor de Nederlandse vrouwen het laatste duel van deze kwalificatiecyclus: een uitwedstrijd tegen Noorwegen.
In april was Oranje met 1-0 te sterk voor de Scandinavische ploeg. Met een overwinning doet Nederland goede zaken richting het EK én voor de positie op de wereldranglijst. In juni viel de ploeg van Andries Jonker voor het eerst sinds 2017 buiten de mondiale top 10.
Hopelijk kan Esmee Brugts een belangrijke rol spelen in een opmars. Het talent van FC Barcelona lijkt de ideale opvolger van de afgezwaaide Lieke Martens. Aan tijdschrift Helden vertelde ze een nieuwe leider te kunnen worden. “In de toekomst kan dat zeker. Onze assistent-trainer Arvid Smit vindt ook dat ik meer mag uitstralen dat ik een grote speler ben.”
De EK-kwalificatiewedstrijd (v) tussen Noorwegen en Nederland zie je op dinsdag 16 juli vanaf 19:00 uur op NPO1.
Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen
15:05Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'