TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de thuiswedstrijd tegen Italië wacht voor de Nederlandse vrouwen het laatste duel van deze kwalificatiecyclus: een uitwedstrijd tegen Noorwegen.
In april was Oranje met 1-0 te sterk voor de Scandinavische ploeg. Met een overwinning doet Nederland goede zaken richting het EK én voor de positie op de wereldranglijst. In juni viel de ploeg van Andries Jonker voor het eerst sinds 2017 buiten de mondiale top 10.
Hopelijk kan Esmee Brugts een belangrijke rol spelen in een opmars. Het talent van FC Barcelona lijkt de ideale opvolger van de afgezwaaide Lieke Martens. Aan tijdschrift Helden vertelde ze een nieuwe leider te kunnen worden. “In de toekomst kan dat zeker. Onze assistent-trainer Arvid Smit vindt ook dat ik meer mag uitstralen dat ik een grote speler ben.”
De EK-kwalificatiewedstrijd (v) tussen Noorwegen en Nederland zie je op dinsdag 16 juli vanaf 19:00 uur op NPO1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen