TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de thuiswedstrijd tegen Italië wacht voor de Nederlandse vrouwen het laatste duel van deze kwalificatiecyclus: een uitwedstrijd tegen Noorwegen.
In april was Oranje met 1-0 te sterk voor de Scandinavische ploeg. Met een overwinning doet Nederland goede zaken richting het EK én voor de positie op de wereldranglijst. In juni viel de ploeg van Andries Jonker voor het eerst sinds 2017 buiten de mondiale top 10.
Hopelijk kan Esmee Brugts een belangrijke rol spelen in een opmars. Het talent van FC Barcelona lijkt de ideale opvolger van de afgezwaaide Lieke Martens. Aan tijdschrift Helden vertelde ze een nieuwe leider te kunnen worden. “In de toekomst kan dat zeker. Onze assistent-trainer Arvid Smit vindt ook dat ik meer mag uitstralen dat ik een grote speler ben.”
De EK-kwalificatiewedstrijd (v) tussen Noorwegen en Nederland zie je op dinsdag 16 juli vanaf 19:00 uur op NPO1.
De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'
17:48Ali B wordt al twee jaar gefilmd door documentairemaker Krista Arriëns: 'Ook thuis'
14:50Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem
13:31De trailer van het derde seizoen Dag & Nacht is verschenen