TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over Voetbal EK-kwalificatie (v): Noorwegen - Nederland. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Na de thuiswedstrijd tegen Italië wacht voor de Nederlandse vrouwen het laatste duel van deze kwalificatiecyclus: een uitwedstrijd tegen Noorwegen.
In april was Oranje met 1-0 te sterk voor de Scandinavische ploeg. Met een overwinning doet Nederland goede zaken richting het EK én voor de positie op de wereldranglijst. In juni viel de ploeg van Andries Jonker voor het eerst sinds 2017 buiten de mondiale top 10.
Hopelijk kan Esmee Brugts een belangrijke rol spelen in een opmars. Het talent van FC Barcelona lijkt de ideale opvolger van de afgezwaaide Lieke Martens. Aan tijdschrift Helden vertelde ze een nieuwe leider te kunnen worden. “In de toekomst kan dat zeker. Onze assistent-trainer Arvid Smit vindt ook dat ik meer mag uitstralen dat ik een grote speler ben.”
De EK-kwalificatiewedstrijd (v) tussen Noorwegen en Nederland zie je op dinsdag 16 juli vanaf 19:00 uur op NPO1.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo