TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
‘Veel succes tegen TOP Oss en Telstar’. Het is een veelgehoorde kreet van rivaliserende fans als teams uit de Eredivisie degraderen. De ploegen uit Oss en IJmuiden staan met hun kleine stadions en kunstgrasvelden symbool voor het voetbal een niveau lager. Degradanten Vitesse en Excelsior beginnen de competitie uitgerekend tegen deze ploegen.
Toch is men bij Vitesse ontzettend blij dat het in eigen huis tegen Telstar mag spelen. De Arnhemse club verkeert financieel in zwaar weer en raakte de proflicentie bijna kwijt. Ook Excelsior, dat na de degradatie trainer Marinus Dijkhuizen ontsloeg, heeft dat doel en speelt uit in Oss.
De Eredivisie gaat vanavond ook van start, het duel tussen promovendi FC Groningen en NAC zal dus ook te zien zijn in het schakelprogramma.
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire