TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
‘Veel succes tegen TOP Oss en Telstar’. Het is een veelgehoorde kreet van rivaliserende fans als teams uit de Eredivisie degraderen. De ploegen uit Oss en IJmuiden staan met hun kleine stadions en kunstgrasvelden symbool voor het voetbal een niveau lager. Degradanten Vitesse en Excelsior beginnen de competitie uitgerekend tegen deze ploegen.
Toch is men bij Vitesse ontzettend blij dat het in eigen huis tegen Telstar mag spelen. De Arnhemse club verkeert financieel in zwaar weer en raakte de proflicentie bijna kwijt. Ook Excelsior, dat na de degradatie trainer Marinus Dijkhuizen ontsloeg, heeft dat doel en speelt uit in Oss.
De Eredivisie gaat vanavond ook van start, het duel tussen promovendi FC Groningen en NAC zal dus ook te zien zijn in het schakelprogramma.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’