TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het verschil tussen het elftal van de Duitse trainer Jurgen Klopp en de Spanjaard Pep Guardiola is zeven punten in het voordeel van de ploeg uit Manchester, waarbij ze ook nog eens een wedstrijd minder hebben gespeeld.
Midweeks won Manchester City zonder al te veel problemen op bezoek bij Burnley. Gabriel Jesus en Raheem Sterling verzorgden de doelpuntenproductie voor de koploper. Liverpool nam het in eigen stadion op tegen Brighton & Hove Albion en ging verrassend onderuit: 0-1.
Op het eigen Anfield moet Liverpool eigenlijk winnen om de titelkansen enigszins in leven te houden. Dat doen ‘The Reds’ zeer waarschijnlijk met Georginio Wijnaldum, die nog altijd zijn contract niet heeft verlengd in de stad van The Beatles en in de media wordt gelinkt aan een overstap naar het FC Barcelona van Ronald Koeman. Virgil van Dijk is nog herstellende van zijn kruisbandblessure en mist naar verwachting de rest van het seizoen. Bij Manchester City maakt Nathan Aké deel uit van de selectie, maar een vaste basisplaats heeft hij nog niet afgedwongen. De heenwedstrijd eindigde in een gelijkspel: 1-1.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los