TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het verschil tussen het elftal van de Duitse trainer Jurgen Klopp en de Spanjaard Pep Guardiola is zeven punten in het voordeel van de ploeg uit Manchester, waarbij ze ook nog eens een wedstrijd minder hebben gespeeld.
Midweeks won Manchester City zonder al te veel problemen op bezoek bij Burnley. Gabriel Jesus en Raheem Sterling verzorgden de doelpuntenproductie voor de koploper. Liverpool nam het in eigen stadion op tegen Brighton & Hove Albion en ging verrassend onderuit: 0-1.
Op het eigen Anfield moet Liverpool eigenlijk winnen om de titelkansen enigszins in leven te houden. Dat doen ‘The Reds’ zeer waarschijnlijk met Georginio Wijnaldum, die nog altijd zijn contract niet heeft verlengd in de stad van The Beatles en in de media wordt gelinkt aan een overstap naar het FC Barcelona van Ronald Koeman. Virgil van Dijk is nog herstellende van zijn kruisbandblessure en mist naar verwachting de rest van het seizoen. Bij Manchester City maakt Nathan Aké deel uit van de selectie, maar een vaste basisplaats heeft hij nog niet afgedwongen. De heenwedstrijd eindigde in een gelijkspel: 1-1.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans