TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Europese Super Cup is een lekkere opwarmer voor het nieuwe Champions League-seizoen, waarvan de groepsfase op 6 september begint.
In het Olympiastadion in Helsinki treffen de winnaar van de Champions League (Real Madrid) en de winnaar van de Europa League (Eintracht Frankfurt) elkaar. De wedkantoren zijn het er - niet verrassend - over eens: de Madrilenen zijn torenhoog favoriet in dit duel. De statistieken zijn echter minder hoopgevend voor Frankfurt: van de laatste twaalf edities van de Super Cup won slechts drie keer de Europa League-winnaar.
Opmerkelijk feitje: drie keer was dit Atlético Madrid. Karim Benzema is natuurlijk het absolute fenomeen bij Real. De Franse spits speelde afgelopen seizoen weergaloos en lijkt op 34-jarige leeftijd nog lang niet versleten.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij