TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Europese Super Cup is een lekkere opwarmer voor het nieuwe Champions League-seizoen, waarvan de groepsfase op 6 september begint.
In het Olympiastadion in Helsinki treffen de winnaar van de Champions League (Real Madrid) en de winnaar van de Europa League (Eintracht Frankfurt) elkaar. De wedkantoren zijn het er - niet verrassend - over eens: de Madrilenen zijn torenhoog favoriet in dit duel. De statistieken zijn echter minder hoopgevend voor Frankfurt: van de laatste twaalf edities van de Super Cup won slechts drie keer de Europa League-winnaar.
Opmerkelijk feitje: drie keer was dit Atlético Madrid. Karim Benzema is natuurlijk het absolute fenomeen bij Real. De Franse spits speelde afgelopen seizoen weergaloos en lijkt op 34-jarige leeftijd nog lang niet versleten.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park