TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Europese Super Cup is een lekkere opwarmer voor het nieuwe Champions League-seizoen, waarvan de groepsfase op 6 september begint.
In het Olympiastadion in Helsinki treffen de winnaar van de Champions League (Real Madrid) en de winnaar van de Europa League (Eintracht Frankfurt) elkaar. De wedkantoren zijn het er - niet verrassend - over eens: de Madrilenen zijn torenhoog favoriet in dit duel. De statistieken zijn echter minder hoopgevend voor Frankfurt: van de laatste twaalf edities van de Super Cup won slechts drie keer de Europa League-winnaar.
Opmerkelijk feitje: drie keer was dit Atlético Madrid. Karim Benzema is natuurlijk het absolute fenomeen bij Real. De Franse spits speelde afgelopen seizoen weergaloos en lijkt op 34-jarige leeftijd nog lang niet versleten.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond