TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Europese Super Cup is een lekkere opwarmer voor het nieuwe Champions League-seizoen, waarvan de groepsfase op 6 september begint.
In het Olympiastadion in Helsinki treffen de winnaar van de Champions League (Real Madrid) en de winnaar van de Europa League (Eintracht Frankfurt) elkaar. De wedkantoren zijn het er - niet verrassend - over eens: de Madrilenen zijn torenhoog favoriet in dit duel. De statistieken zijn echter minder hoopgevend voor Frankfurt: van de laatste twaalf edities van de Super Cup won slechts drie keer de Europa League-winnaar.
Opmerkelijk feitje: drie keer was dit Atlético Madrid. Karim Benzema is natuurlijk het absolute fenomeen bij Real. De Franse spits speelde afgelopen seizoen weergaloos en lijkt op 34-jarige leeftijd nog lang niet versleten.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint