TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na drie dagen koersen door Nederland is het peloton van de Ronde van Spanje nu dan echt op Spaans grondgebied. De renners starten in Vitoria-Gasteiz - vaak in beeld tijdens de Ronde van het Baskenland - en leggen ruim 150 kilometer af tot ze aankomen in Laguardia. Dat is een plaats met ruim 1500 inwoners die bekendstaat om zijn goede wijnen.
Onderweg komen de Vuelta-renners twee beklimmingen tegen die als zodanig zijn aangemerkt door de organisatie, maar eigenlijk rijdt het peloton de hele dag op en af. Het slot bestaat uit een afdaling van ongeveer 13 kilometer en een licht oplopende 3 kilometer tot de finishlijn. De explosieve mannen met een goede punch in de benen hebben deze etappe ongetwijfeld vooraf omcirkeld. Misschien ook wel een etappe voor de vluchters.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'