TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Antoinette Rijpma – de Jong pakte in haar schaatscarriere al zilver en brons tijdens de Olympische Winterspelen, maar nog nooit goud. Tot vandaag. De koningsrit (1.500 meter) schreef ze gewoon op haar naam!
Die zagen velen niet aankomen.
De rit van Rijpma – de Jong tegen Amerikaanse Brittany Bowe was enorm spannend. Beide gingen gelijk op maar de Amerikaanse bleek de perfecte tegenstander te zijn voor de 30-jarige Nederlandse, want Rijpma - de Jong wist haar snelheid hierdoor te behouden en was uiteindelijk slechts 0,06 seconde sneller dan de Noorse Ragne Wiklund. Het brons ging naar de Canadese Valérie Maltais.
Antoinette reed haar gouden race van 1.54,09 in de voorlaatste rit en zag in de slotrit dat de grote titelfavoriet Miho Takagi niet aan haar tijd kwam. Ze kon haar ogen niet geloven toen ze zag dat ze het goud had gewonnen.
Bekijk hieronder nog eens haar gouden race terug via Eurosport/HBO Max.
Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout: