TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op 11 juni start dan eindelijk het EK voetbal 2020, nadat het vorig jaar niet door kon gaan. Oranje is ook van de partij en dus bespreekt de NOS de gespeelde wedstrijden traditiegetrouw in een talkshow, dit jaar Studio Europa. Het programma wordt gedurende het EK beurtelings gepresenteerd door Sjoerd van Ramshorst en Henry Schut.
De presentatoren worden ook dit jaar weer bijgestaan door een batterij aan bekende analisten en voetballiefhebbers. Onder hen twee hele grote namen, namelijk Marco van Basten en Wesley Sneijder. De twee wereldberoemde voetballers zullen ieder een aantal keer aanschuiven om over het toernooi te praten. Dat maakt de NOS woensdag bekend in een online perspresentatie van de sportzomer. Andere analisten zijn onder anderen Rafael van der Vaart, Ibrahim Affelay en Leonne Stentler.
Ook schuiven er verschillende bekende Nederlanders aan om over voetbal te praten. Onder hen onder meer Guus Meeuwis, Suzanne Schulting en Kalvijn geven acte de présence. Muziekkenner Leo Blokhuis sluit de uitzending iedere dag af met een kort verhaaltje over een bekende sporthit die past bij de EK-gebeurtenissen van die dag.
Het EK voetbal wordt tussen 11 juni en 11 juli gespeeld in stadions door heel Europa. Het toernooi trapt op 11 juni af in Rome met een wedstrijd tussen Italië en Turkije.
GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 mei 2025
06:47Vanavond op TV: Eurovisie Songfestival, Jelies & Gnodde: Grote gezinnen emigreren, Guardians of the Galaxy
20:20Dit is anders bij de bekendmaking van de finalisten op het Eurovisie Songfestival
19:44Slecht nieuws voor kijkers van First Dates en Van Roosmalen & Groenteman
19:25Ellie Lust en Daniël Verlaan slaan handen ineen voor slachtoffers van online scams