TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op 11 juni start dan eindelijk het EK voetbal 2020, nadat het vorig jaar niet door kon gaan. Oranje is ook van de partij en dus bespreekt de NOS de gespeelde wedstrijden traditiegetrouw in een talkshow, dit jaar Studio Europa. Het programma wordt gedurende het EK beurtelings gepresenteerd door Sjoerd van Ramshorst en Henry Schut.
De presentatoren worden ook dit jaar weer bijgestaan door een batterij aan bekende analisten en voetballiefhebbers. Onder hen twee hele grote namen, namelijk Marco van Basten en Wesley Sneijder. De twee wereldberoemde voetballers zullen ieder een aantal keer aanschuiven om over het toernooi te praten. Dat maakt de NOS woensdag bekend in een online perspresentatie van de sportzomer. Andere analisten zijn onder anderen Rafael van der Vaart, Ibrahim Affelay en Leonne Stentler.
Ook schuiven er verschillende bekende Nederlanders aan om over voetbal te praten. Onder hen onder meer Guus Meeuwis, Suzanne Schulting en Kalvijn geven acte de présence. Muziekkenner Leo Blokhuis sluit de uitzending iedere dag af met een kort verhaaltje over een bekende sporthit die past bij de EK-gebeurtenissen van die dag.
Het EK voetbal wordt tussen 11 juni en 11 juli gespeeld in stadions door heel Europa. Het toernooi trapt op 11 juni af in Rome met een wedstrijd tussen Italië en Turkije.
Komt Home Alone in 2026 op televisie met kerst?
13:28Genieten maar: de eerste beelden van Boer Zoekt Vrouw 2026 zijn er
13:15Doen deze bekende gezichten mee aan het tweede seizoen van Pandora?
13:05Dit zijn de hoogst gewonnen prijzen in Miljoenenjacht ooit
12:45De eerste beelden van Het Perfecte Plaatje 2026 zijn verschenen