TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op 11 juni start dan eindelijk het EK voetbal 2020, nadat het vorig jaar niet door kon gaan. Oranje is ook van de partij en dus bespreekt de NOS de gespeelde wedstrijden traditiegetrouw in een talkshow, dit jaar Studio Europa. Het programma wordt gedurende het EK beurtelings gepresenteerd door Sjoerd van Ramshorst en Henry Schut.
De presentatoren worden ook dit jaar weer bijgestaan door een batterij aan bekende analisten en voetballiefhebbers. Onder hen twee hele grote namen, namelijk Marco van Basten en Wesley Sneijder. De twee wereldberoemde voetballers zullen ieder een aantal keer aanschuiven om over het toernooi te praten. Dat maakt de NOS woensdag bekend in een online perspresentatie van de sportzomer. Andere analisten zijn onder anderen Rafael van der Vaart, Ibrahim Affelay en Leonne Stentler.
Ook schuiven er verschillende bekende Nederlanders aan om over voetbal te praten. Onder hen onder meer Guus Meeuwis, Suzanne Schulting en Kalvijn geven acte de présence. Muziekkenner Leo Blokhuis sluit de uitzending iedere dag af met een kort verhaaltje over een bekende sporthit die past bij de EK-gebeurtenissen van die dag.
Het EK voetbal wordt tussen 11 juni en 11 juli gespeeld in stadions door heel Europa. Het toernooi trapt op 11 juni af in Rome met een wedstrijd tussen Italië en Turkije.
SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
08:52Linda de Mol sluit 2026 af op SBS6 met Postcode Loterij Spel van het Jaar
07:55De TV van gisteren: 'Extreme romantiek' van Fred in B&B Vol Liefde valt niet goed