TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een midweekse eendagskoers met dertien hellingen en fraaie kasseienstroken: de renners rijden Dwars door Vlaanderen. Tadej Pogacar won begin deze maand Strade Bianche na een prachtige solo. Kan hij dit huzarenstukje herhalen op de Vlaamse wegen?
Dylan van Baarle gaf tijdens de vorige editie het goede voorbeeld: hij kwam met ruime voorsprong in zijn eentje over de finish.
Dwars door Vlaanderen is met 183 kilometer niet overdreven lang, maar er liggen wel enkele vervelende hindernissen in het parcours. Zoals de Ladeuze, een helling die de organisatie speciaal voor deze editie heeft toegevoegd op minder dan 40 kilometer van de eindstreep. De kans is groot dat daar het verschil wordt gemaakt: de klim is 1200 meter lang met een gemiddelde stijging van 5,6 procent.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden