TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een midweekse eendagskoers met dertien hellingen en fraaie kasseienstroken: de renners rijden Dwars door Vlaanderen. Tadej Pogacar won begin deze maand Strade Bianche na een prachtige solo. Kan hij dit huzarenstukje herhalen op de Vlaamse wegen?
Dylan van Baarle gaf tijdens de vorige editie het goede voorbeeld: hij kwam met ruime voorsprong in zijn eentje over de finish.
Dwars door Vlaanderen is met 183 kilometer niet overdreven lang, maar er liggen wel enkele vervelende hindernissen in het parcours. Zoals de Ladeuze, een helling die de organisatie speciaal voor deze editie heeft toegevoegd op minder dan 40 kilometer van de eindstreep. De kans is groot dat daar het verschil wordt gemaakt: de klim is 1200 meter lang met een gemiddelde stijging van 5,6 procent.
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'