TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een midweekse eendagskoers met dertien hellingen en fraaie kasseienstroken: de renners rijden Dwars door Vlaanderen. Tadej Pogacar won begin deze maand Strade Bianche na een prachtige solo. Kan hij dit huzarenstukje herhalen op de Vlaamse wegen?
Dylan van Baarle gaf tijdens de vorige editie het goede voorbeeld: hij kwam met ruime voorsprong in zijn eentje over de finish.
Dwars door Vlaanderen is met 183 kilometer niet overdreven lang, maar er liggen wel enkele vervelende hindernissen in het parcours. Zoals de Ladeuze, een helling die de organisatie speciaal voor deze editie heeft toegevoegd op minder dan 40 kilometer van de eindstreep. De kans is groot dat daar het verschil wordt gemaakt: de klim is 1200 meter lang met een gemiddelde stijging van 5,6 procent.
Video: Jan Slagter en Guido den Aantrekker clashen bij De Oranjezomer
11:16Huh? Er lijkt een deelnemer plots te zijn vertrokken uit De Bondgenoten
10:20Het tweede seizoen van Andy & Melisa is binnenkort al te streamen: dit is de startdatum
08:14De TV van gisteren: Kijkers krijgen nu al de rillingen van ademcoach David in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Lowlands, Het blok Australië, A Good Day to Die Hard