TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een midweekse eendagskoers met dertien hellingen en fraaie kasseienstroken: de renners rijden Dwars door Vlaanderen. Tadej Pogacar won begin deze maand Strade Bianche na een prachtige solo. Kan hij dit huzarenstukje herhalen op de Vlaamse wegen?
Dylan van Baarle gaf tijdens de vorige editie het goede voorbeeld: hij kwam met ruime voorsprong in zijn eentje over de finish.
Dwars door Vlaanderen is met 183 kilometer niet overdreven lang, maar er liggen wel enkele vervelende hindernissen in het parcours. Zoals de Ladeuze, een helling die de organisatie speciaal voor deze editie heeft toegevoegd op minder dan 40 kilometer van de eindstreep. De kans is groot dat daar het verschil wordt gemaakt: de klim is 1200 meter lang met een gemiddelde stijging van 5,6 procent.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026