TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een midweekse eendagskoers met dertien hellingen en fraaie kasseienstroken: de renners rijden Dwars door Vlaanderen. Tadej Pogacar won begin deze maand Strade Bianche na een prachtige solo. Kan hij dit huzarenstukje herhalen op de Vlaamse wegen?
Dylan van Baarle gaf tijdens de vorige editie het goede voorbeeld: hij kwam met ruime voorsprong in zijn eentje over de finish.
Dwars door Vlaanderen is met 183 kilometer niet overdreven lang, maar er liggen wel enkele vervelende hindernissen in het parcours. Zoals de Ladeuze, een helling die de organisatie speciaal voor deze editie heeft toegevoegd op minder dan 40 kilometer van de eindstreep. De kans is groot dat daar het verschil wordt gemaakt: de klim is 1200 meter lang met een gemiddelde stijging van 5,6 procent.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij